Huawei Power Entegresi Tamiri

Huawei power entegresi tamiri telefonunda şarj sorunu olan kişilerin araştırdıkları bir konu olmaktadır. Power entegresi bozuk olan bir telefon şarj olamamaktadır. Telefonun şarj ile çalıştığı bilindiğine göre power sorunu telefonun çalışmamasına neden olmaktadır. Power sorununda birçok nedenden dolayı arızalar meydana gelmektedir. Bu arızalara ise bir yetkili servis ile görüşülerek çözüm bulunmaktadır.

Power Entegresi Bozulursa Ne Olur

Huawei power entegresi tamiri telefonun yeniden sağlığına kavuşması adına yapılmaktadır. power entegresi bozuk olan telefon şarja takıldığında şarjı kesik kesik alma ya da şarjı hiç almama gibi bir durum yaşanabilmektedir. Bu durumda ise telefonun şarj dengesi bozulmakta ve pil yüzdesi zayıflamaktadır. Power entegresinin bozulma nedenlerinden bazıları,

 • Telefonun orijinal olmayan bir şarj cihazı ile şarj edilmesi
 • Telefonun şarj olduğu sırada ani bir elektrik gitmesi
 • Telefonun araç şarjları ile şarj edilmesi ya da sürekli powerbank ile şarj edilmesi
 • Telefonun şarj entegre kısmına aldığı bir darbe

şeklinde sıralanmaktadır. Bu durumlardan çoğu kullanıcı hatası ile ortaya çıkan arıza sebepleri olmaktadır. Power entegre tamiri ile de bu durumlar çözüme kavuşmaktadır.

Telefon Entegre Tamiri Fiyatı

Huawei power entegresi tamiri işin uzmanları tarafından birkaç saat içerisinde yapılmaktadır. kullanıcı hatası olan entegre tamir işleminin ücreti telefon sahibinden alınarak telefon tekrar sahibine iade edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!