Huawei Mikrofon Tamiri

Huawei mikrofon tamiri telefonun mikrofonunda bulunan sıkıntıyı gidermek adına yapılan bir işlem olmaktadır. Mikrofon bozulmadığı halde bazı durumlarda ses çıkışlarında sıkıntı yaşanabilmektedir. Bunun asıl nedeni ise telefonun ekranında bulunan jelatinin mikrofonu kapaması ya da mikrofon kısmında toz ve kir birikmesi ile mikrofon düşük işlevli çalışmaktadır. Bu durumlarda telefon sahibi soruna kendisi çözüm bulmaktadır.

Huawei Mikrofon Ayarları

Huawei mikrofon değişimi bir yetkili servis tarafından yapılmaktadır. Mikrofonda oluşan bir sorun özellikle telefon görüşmelerinde büyük sorunlar yaratmaktadır. Telefon görüşmesinde ses karşıya gitmez ve görüşme yapılamaz ya da ses karşıya cızırtılı olarak gider ve buda görüşme kalitesinin düşmesine neden olmaktadır. Ayrıca mikrofon kısmının sıvı ile temas etmesi de mikrofonun arızalanmasına neden olan sebeplerden biri daha olmaktadır.

Huawei Mikrofon Fiyatları

Huawei mikrofon değişimi işlemi yapacak olan servis mikrofonun hangi sebep ile bozulduğunu araştırmaktadır. Mikrofon aldığı bir darbe sonucu bozulduysa ya da telefonun düşmesi sonucu bozulduysa bu değişim işlemi garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Kullanıcı hatası olan değişim, tamir, onarım işlemleri garanti kapsamının dışında kalmaktadır ve servis ücreti telefon sahibinden alınmaktadır. Ücret huawei telefon modeline göre değişmektedir. Ayrıca mikrofonu değişecek olan telefondaki veriler silinmemektedir. Bu nedenle mikrofon değişimi yapılacak telefonda herhangi bir yedekleme işlemi yapılmasına gerek olmamaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!