Huawei Mikrofon Değişimi

Huawei mikrofon değişimi mikrofonu arızalı telefon sahiplerinin çözüm aradıkları bir konu olmaktadır. Mikrofon telefon kullanımında aktif olarak kullanılan bir özellik olmaktadır. Özellikle iş insanları telefon ile sık görüşmelerinden dolayı mikrofonu gün içerisinde sıkça kullanmaktadır. Telefonun mikrofonunun arızalanması ise başta telefon görüşmeleri olmak üzere birçok noktada sıkıntı vermektedir. Bu sıkıntıların çözümü ise mikrofonun orijinal bir mikrofon ile değişimi olmaktadır.

Huawei Mikrofon Sorunu

Huawei mikrofon değişimi sorunu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Mikrofonu bozuk olan bir telefonda birçok sıkıntı yaşanmaktadır. Bu sıkıntılardan birkaçı,

 • Telefon görüşmelerinde karşı tarafa sesin cızırtılı gitmesi ya da hiç gitmemesi
 • Sesli not kaydı yapılırken sesin bozuk kaydedilmesi ya da hiç ses kaydedilmemesi
 • Video çekimlerinde sesin bozuk kaydedilmesi ya da hiç ses gelmemesi

olarak sıralanmaktadır. Bu sorunlar iletişim halinde olan insanları olumsuz etkilemektedir ve kamera gibi birçok özellikte de olumsuzluk oluşturmaktadır. Bu durumdan kurtulmak adına Huawei telefon sahibi bir yetkili servis ile iletişime geçmektedir.

Huawei Mikrofon Fiyatları

Huawei mikrofon değişimi bozuk olan kısmın orijinal olan yenisi ile değiştirilmesi işlemi olmaktadır. Mikrofon genellikle telefonun sert bir yüzeye düşmesi ile bozulmaktadır. Düşme sonucu oluşan arıza garanti kapsamı dışında kalmaktadır ve telefon sahibi servisin belirlediği ücreti ödemek durumunda kalmaktadır. Mikrofon değişimi öncesi telefonda yedekleme yapılmasına gerek olmamaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!