Huawei Kulaklık Soketi Değişimi

Huawei kulaklık soketi değişimi kulaklık sorunu yaşayanların ilgilendikleri bir konu olmaktadır. Özellikle telefon görüşmelerini kulaklıkla yapan kişiler bu sorunun ne kaynaklı olduğunu ve nasıl çözüleceğini merak etmektedir. Ayrıca çözüm için gidilen yetkili servise bir ücret ödeyip ödemeyeceği de kulaklık arızası yaşayan kişilerin merak ettikleri bir konu olmaktadır. Kulaklık soketi birkaç farklı durum sonucunda bozulmaktadır. Bozulma sonrasında kulaklık kısmı hiç çalışmayabilir ya da cızırtılı bir şekilde çalışmaktadır.

Kulaklık Soketi Tamiri

Huawei kulaklık soketi değişimi yetkili servis ile kesin bir çözüme kavuşmaktadır. Kulaklık soketinin bozulmasına birkaç farklı durum neden olmaktadır. Bu durumlar,

 • Telefonun kulaklık kısmında oluşan tozun ve kirin hoparlörün çalışmasına engel olması
 • Telefonun kulaklık kısmına aldığı bir darbe
 • Telefonun kulaklık giriş kısmı üzerine sert bir yüzeye düşmesi

şeklinde sıralanmaktadır. Bu durumlar sonucunda ortaya çıkan sorunlar telefon görüşmelerinde sesin karşı tarafa gitmemesin, sesin karşı taraftan gelmemesine, giden ve gelen sesler cızırtı olmasına neden olmaktadır. Kesin biz çözüm ise kulaklık soketinin orijinali ile değiştirilmesi olmaktadır.

Huawei Kulaklık Soketi Değişimi Fiyatı

Huawei kulaklık soketi değişimi yetkili bir servis tarafından yapılmaktadır. Yetkili servis garanti kapsamında olan değişim işlemleri için ücret talep etmezken kullanıcı hatası olan değişimler için ise telefon sahibinden değişim ücretini talep etmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!