Huawei Kısa Devre Tamiri

Huawei kısa devre tamiri, kısa devre sonrası telefona uygulanan bir tamir olmaktadır. Kısa devre yapan telefon birçok hatayı ve arızayı da beraberinde getirmektedir. Önemli bir arıza olan kısa devre, yetkili servislere bulunan işin uzmanları tarafından tamir edilmektedir. Kısa devre sorunu telefonun hiç çalışmamasına kadar giden büyük bir sorunun başlangıcı olmaktadır. Birçok hatalı telefon kullanımı kısa devre sorununu ortaya çıkarmaktadır.

Telefon Kısa Devre Yaparsa Ne Olur

Huawei kısa devre tamiri sorunun ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Bu sorun,

 • Telefonun araç şarjı ile şarj edilmesi
 • Telefonun powerbank ile şarj edilmesi

Gibi durumlarda sık sık ortaya çıkmaktadır. Voltajı farklı veren bu cihazlar telefonda kısa devre yaptırmaktadır. Ayrıca telefonun sıvı temasında kalması da telefonun iç parçalarına giden su nedeni ile kısa devreye neden olmaktadır. Bu nedenlerin hepsi kullanıcı kaynaklı hatalar olmaktadır ve yalnızca yetkili servis ile düzeltilmektedir.

Telefon Kısa Devre Çözümü

Huawei kısa devre tamiri uzman ekiplerin incelemeler yaparak hataları parçaları tamir etmesi işlemi olmaktadır. Arıza gören telefonun tüm parçaları tek tek incelenerek sorun bulunan kısımlar onarılmakta ve arıza ortadan kaldırılmaktadır. Yetkili servis bu işlemi bir gün gibi kısa bir sürede yapmaktadır. Kısa devre sonrası yedeği alınmamış olan telefondaki bazı veriler zarar görmüş ya da silinmiş olmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!