Huawei Kasa Değişimi

Huawei kasa değişimi telefon kasasında sorun olan kişilerin araştırdıkları konu olmaktadır. Telefonun kasası telefonun çalışmasındaki en önemli parçalardan biri olmakta ve telefonun darbe alması kasanın arıza görmesinin en büyük sebebi olarak kullanıcıların karşısına gelmektedir. Ayrıca telefon kasasında oluşan sıkıntılar telefonun yavaşlamasına sebep olan bir durumu ortaya çıkarmaktadır. Bataryada olan bir sorun da batarya şişmesine sebep olmaktadır ve şişen batarya yine telefonun kasasına zarar vermektedir ve şişme sonucu büyüyen batarya telefonun kasasının eğilmesine ve kırılmasına neden olarak zarar vermektedir.

Huawei Kasa

Huawei kasa değişimi sorunlu kasanın orijinali ile değiştirilmesi işlemi olmaktadır. Kasada oluşan arıza değiştirilmediği sürece daha büyük bir soruna temel olmaktadır. Bu nedenle yaşanılan arızaya hemen çözüm bulunması gerekmektedir. Ayrıca telefon kasasında çizik, çatlak gibi ufak hasar olan kişiler de kasalarını yeni ve orijinal bir kasa ile değiştirmek istemektedir. Bunun nedeni hem telefonun estetik olarak güzel görünmesini sağlamak olurken hem de telefonun darbelere karşı daha sağlam olmasını amaçlamak olmaktadır. Ufak hasarları olan kasa ufak bir darbede daha büyük bir hasar alırken sağlam bir kasa daha dayanıklı olmaktadır.

Huawei Kasa Değişimi Fiyat

Huawei kasa değişimi yetkili servislerde yapılmaktadır. Hasarlı kasa çıkarılarak yerine orijinal kasa takılmaktadır. Kasada olan hasarlar kullanıcı hatası ile oluşmaktadır. Bu sebeple de kasa değişim ücreti telefon sahibinden alınmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!