Huawei Kamera Camı Değişimi

Huawei kamera camı değişimi kamerasında sorun olan, kamera camı kırılan ya da çizilen kişilerin aradıkları bir çözüm olmaktadır. Kamera telefonların en çok kullanılan özelliklerinden biri olmaktadır. Kameranın canlı çekimi, farklı özellikleri kullanıcıların vazgeçilmezi olmaktadır. Kamerada olan bazı sorunlar kameranın aktif kullanılmasına engel olmaktadır. Görüntülü aramaları sıklıkla kullanan kişiler ya da fotoğraf çekimleri için sık sık kamera kullanan kişiler kamerada olan sorunlara acil bir çözüm aramaktadır. Arızalı kamera ya hiç çalışmamakta ya da görüntüleri bozuk ve kalitesiz olarak göstermektedir.

Huawei Kamera Camı Kırıldı

Huawei kamera camı değişimi kameranın tüm sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Kamerada oluşan sorunların en büyük sebebi telefonun sert bir zemine düşürülmesi olmaktadır. Düşen telefon kamera camına zarar vermektedir. Camda çizik olmasına, çatlak olmasına ya da camın kırılmasına sebep olmaktadır. Kamera camında oluşan bu sorunlar kameranın performansını kaybetmesine ve bozuk görüntüler çekmesine neden olmaktadır. Görüntülü konuşmalarda da görüntüyü karşı tarafa iletmekte sorunlar vermektedir. Bu tarz sorun yaşayan kişiler çözüm olarak yetkili servise başvurmaktadır.

Huawei Telefon Kamera Camı Kırıldı Ne Kadara Yapılır

Huawei kamera camı değişimi işlemi yetkili servislerde yapılmaktadır. Yetkili servisler sorunun kullanıcı kaynaklı olması durumunda değişim, onarım işlemi ücretini telefon sahibinden almaktadır. Kamera camı değişimi öncesi telefonda bir yedekleme yapmaya gerek olmamaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!