Huawei Hoparlör Değişimi

Huawei hoparlör değişimi telefonun hoparlöründe sorun olan kişilerin çözüm aradıkları bir konu olmaktadır. Hoparlör telefondaki sesi dışarıya veren kısım olmaktadır. Hoparlörde sorun olması kişinin telefondaki sesleri dışarı vermesine engel olmaktadır. Ayrıca telefon görülmelerinde hoparlör özelliğini sıkça kullanan kişiler hoparlörün bozulması sonucu bu tuşun gri bir hal alarak basılamaz hale geldiğini görmektedir. Hoparlör kullanımını geri kazanmak adına telefon sahipleri yetkili bir servise başvurmaktadır.

Huawei Hoparlör Temizleme

Huawei hoparlör değişimi hoparlörün yeniden sorunsuz çalışmasını saplamaktadır. Bazı durumlarda hoparlörün yeniden çalışması için yenisi ile değiştirilmesi gerekirken bazı durumlarda ise hoparlörün temizlenmesi ile çözüm sağlanmış olmaktadır. Hoparlörün sesi dışa veren kısmında biriken toz ve kir sesin dışarı çıkmasını engellemektedir. Burada oluşan kirlilik temizlendiği zaman hoparlör tekrar eskisi gibi çalışmaktadır. Bazı durumlar da ise ekran üzerinde bulunan kırılmaz cam ya da ekranın çizilmesini engellemek adına takılan jelatin de hoparlöre engel olmaktadır. Bunların dışında hoparlörün aldığı darbe gibi etkiler ise hoparlörde kalıcı arızalara, sesin çıkmamasına ya da cızırtılı çıkmasına sebep olmaktadır.

Huawei Hoparlör Değişimi Kaç TL

Huawei hoparlör değişimi kalıcı olan hoparlör sıkıntısının çözümü olmaktadır. Yetkili servislerde yapılan bu işlem garanti kapsamı dışında kalmaktadır ve işlem ücreti telefon sahibinden talep edilmektedir. Bu işlem öncesinde telefonun yedeklenmesine gerek bulunmamaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!