Huawei Hoparlör Değişimi

Huawei hoparlör değişimi hoparlörü bozuk olan kişilerin yaptırdıkları bir işlem olmaktadır. Hoparlör telefondaki seslerin dışarı verilmesini sağlamaktadır ve hoparlörü bozuk olan telefon ses sorunları yaşamaktadır. Özellikle telefon görüşmelerinde hoparlör kullanan kişiler hoparlör sorununa acil bir çözüm aramaktadır.

Huawei Hoparlör Ayarları

Huawei hoparlör değişimi işlemi yapılmadan önce telefon sahibi birkaç hoparlör kontrollünde bulunmaktadır. Bu kontrollerin en başında telefonun hoparlör kısmında toz ve kir gibi birikintilerin birikip birikmediğini kontrol etmek gelmektedir. Telefonun hoparlör kısmında toz ve kir birikmesi sesin kalitesini düşürdüğü gibi sesin tamamen çıkmamasına da neden olabilmektedir. Ayrıca telefonun hoparlör kısmını ekran koruyucu jelatinin, telefon kılıfının kapatıp kapatmadığı da kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu gibi durumlar kontrol edildiği halde hoparlörden hala ses gelmiyorsa bir yetkili servis ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Huawei Hoparlör Değişimi Ne Kadar

Huawei hoparlör değişimi işlemine neden olan duruma bakılarak yetkili servisin ücret talebi oluşmaktadır. Hoparlör arızasının sebebi tüketici kullanımı ise hoparlör değişimi garanti kapsamına girmemektedir. Telefonun sert bir yüzeye düşmesi ya da darbe alması, sıvı ile temas etmesi gibi durumlar tüketici hatası olmaktadır ve bu durumlarda yetkili servis değişim ücretini tüketiciden tahsil etmektedir. Hoparlör değişimi kısa süreli bir işlem olup telefonun hoparlörü aynı gün değiştirilerek sahibine iade edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!