Huawei Görüntü Entegresi Tamiri

Huawei görüntü entegresi tamiri telefonun ekran sorunlarını ortadan kaldırmak adına yapılmaktadır. Ekran entegresi, telefon kullanımını doğrudan etkilemektedir. Telefonda tüm işlemler ekran sayesinde yapılmaktadır ve görüntü entegresinde oluşan herhangi bir arıza direk olarak telefon kullanımına zarar vermektedir. Görüntü entegresinde oluşan arızalar,

 • Telefon ekranının tamamen kararması ve geri gelmemesi
 • Telefon ekranının görüntü kalitesinin düşmesi ve bozulması
 • Telefon ekranının sürekli gidip gelmesi
 • Telefon yeniden başlatıldığı sırada ekranda görüntülerin sabit kalması
 • Telefon ekranının dokunmatik algısının bozulması

olarak gösterilmektedir. Bu arızalar genel olarak telefon ekranının bir darbe alması ile ortaya çıkmaktadır. Darbe alan ekran bozulma sürecine girmektedir. Ayrıca telefonun sıvı ile temas etmesi de ekranda arızalara sebep olmaktadır. Sıvı teması telefonun içerisinde bulunan parçalara zarar vermektedir ve görüntü sorunları ortaya çıkmaktadır.

Huawei Ekran Değişimi Fiyatı

Huawei görüntü entegresi tamiri yapacak olan servis bu sorunun ana kaynağına bakmaktadır. Arıza nedeni kullanıcının hatası olarak ortaya çıkmışsa servis tamir işlemi için belirlenen ücreti telefon sahibinden almaktadır. Bu ücret Huawei telefon modeline göre farklılık göstermektedir.

Huawei Ücretsiz Ekran Değişimi

Huawei görüntü entegresi tamiri yapılacak olan telefonun bozulma nedeni telefonun üretim hatası ise bu durumda yetkili servis tamir ücretini telefon sahibinden talep etmez ve tamir işlemi garanti kapsamı altında yapılmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!