Huawei Ekran Soketi Değişimi

Huawei ekran soketi değişimi, hassas olan dokunmatik ekranda meydana gelen bir hasar sorunu telefonun aktif kullanımına geri dönmesi adına yapılan bir işlem olmaktadır. Ekran soketinde oluşan herhangi bir arıza direk olarak telefonun kullanılmasını engellemektedir. Arıza sonrası ya ekran tamamen siyah hale gelerek hiç kullanılamaz bir hal almaktadır ya da silik bozuk görüntüler vererek telefonun kullanılmasını oldukça zorlaştırmaktadır. Ekranın telefon kullanımını direk etkilemesi ise oluşan arızanın en acil şekilde çözülmesini gerektirmektedir.

Huawei Ekran Değişimi Garanti

Huawei ekran soketi değişimi işlemi yapılmadan önce arızanın hangi sebep ile ortaya çıktığı araştırılmalıdır. Ekran arızalanmasına iki durum yol açmaktadır. Bunlardan ilki yazılımsal sorunlar olmaktadır. Yazılımsal sorunlar telefonun ekran arızası vermesine sebep olan ama çözümü kolay olan sorunlar olmaktadır. İkincisi ise donanımsal sorunlar olmaktadır ve donanımsal sorunlar yetkili servisler ile çözüme kavuşmaktadır. Telefonun ekranının düşmesi sonucu, darbe alma sonu bozulması kullanıcı hatalarına girmektedir. Kullanıcı hataları olan durumlar ise garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Garanti dışında kalan tamir, değişim ücretleri telefon sahibinden talep edilmektedir.

Huawei Ekran Değişimi Fiyatı

Huawei ekran soketi değişimi yetkili servislerin ekranın arızasını gidermek adına yaptıkları işlem olmaktadır. Yetkili servisler garanti kapsamı dışında kalan bu işlem için bir ücret belirlemektedir. Bu ücret huawei telefon modeline göre değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!