Huawei Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimi ekran arızası yaşayanların araştırdıkları bir konu olmaktadır. Dokunmatik ekran olan telefonlar dikkat ile kullanılmadığı zaman ekranda bazı sorunlar oluşabilmektedir. Ekranda oluşan sorunlar ise telefonun kullanımını olumsuz etkilemektedir. İstenilen işlemler yapılamamakta ve telefon kullanım verimi düşmektedir. Bu durumda telefonun performansının yeniden yükselmesi için telefon bir yetkili servise götürülerek ekran değişimi işlemi yapılmaktadır.

Huawei Ekran Camı Garantiye Girer Mi?

Huawei ekran değişimi yaptıracak olan kişiler ekranın hangi sebepler ile bozulduğunu da merak etmektedir. Ekranın bozulmasına,

 • Telefonun sert bir yüzeye düşmesi
 • Telefon ekranının darbe alması
 • Telefonun sıvı ile temas etmesi

gibi durunlar neden olmaktadır. Ayrıca bazı telefonlara takılan ekran koruyucu camlar da telefonun ekranının kullanılmasını engellemektedir. Kalın koruma camları dokunmatik ekranın algısını zorlaştırmaktadır. Böyle bir durumda koruma camının değiştirilmesi gerekmektedir. Koruma ekranı dışında olan sorunların sebebi ise kullanıcı hatasından meydana gelmektedir.

Huawei Ekran Fiyatı Ne Kadar

Huawei ekran değişimi işlemi yapacak olan servis ekranın bozulma nedenini de incelemektedir. Ekran bozulması kullanıcı kaynaklı olması durumunda yetkili servis ekran değişim ücretini telefon sahibinden talep etmektedir. Ekran değişim fiyatı Huawei telefon modeline göre değişiklik göstermektedir. Ekran değişimi kısa bir işlem olmaktadır ve değişim sonrası ödemesi de alınan telefon aynı gün sahibine aide edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!