Huawei Batarya Değişimi

Huawei batarya değişimi verimsiz ya da arızalı bataryanın oluşturduğu sorunları ortadan kaldırmak adına yapılan bir işlem olmaktadır. Batarya telefonun performansını doğrudan etkilemektedir. Telefon kullanan kişi batarya sorunu yaşaması durumunda birçok sorun daha yaşamaktadır. Bu sorunlardan kurtulmak adına en etkili çözüm bataryanın orijinal bir batarya ile değiştirilmesi olmaktadır.

Huawei Batarya Değişimi Garantiye Girer Mi?

Huawei batarya değişimi yetkili servislerde yapılmaktadır. Bataryanın sorunlu hale gelmesinin birkaç nedeni olmaktadır. Bu nedenler,

 • Telefonun sık sık şarj edilmesi
 • Telefonun orijinal olmayan bir şarj aleti ile şarj edilmesi
 • Telefonun araç şarjları ya da powerbank gibi farklı voltajlı cihazlarla şarj edilmesi

olarak sıralanmaktadır ve bu nedenler bataryanın ömrünü bitirmektedir. Bu durumların hepsi kullanıcıdan kaynaklanan hatalar olmaktadır ve kullanıcı hataları oluşan arızalar garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Huawei Batarya Değişimi Fiyatı

Huawei batarya değişimi batarya sorununa kesin bir çözüm olmaktadır. Arızalı bataryanın değiştirilmemesi bataryanın şişmesine kadar farklı durumlar ortaya çıkarmaktadır. Şişen batarya ekranın yamulmasına neden olmaktadır. Batarya sorununun daha büyük bir soruna dönmesini istemeyen kişiler yetkili servisler aracılığı ile arızalı bataryanın orijinali ile değişmesini sağlamaktadır. Değişim ücreti garanti tarafından karşılanmamaktadır. İşlem ücreti huawei telefon modeline göre değişim göstermektedir ve telefon sahibinden talep edilmektedir. Batarya değişimi kısa bir işlemdir ve telefon aynı gün sahibine verilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!