Huawei Baseband Tamiri

Huawei baseband tamiri, huawei telefonlarda oluşan şebeke arızasına bir çözüm olmaktadır. Baseband, telefonun şebeke kontrolünü sağlanan işlev olmaktadır. Baseband sayesinde iletişim sağlanmaktadır. Yaşanlan baseband sorunu telefonda iletişim kopukluğuna sebep olmaktadır.

Telefon Teknik Servis

Huawei baseband tamiri telefonun şebeke sorununu ortadan kaldırmaktadır. Baseband sorunu olan bir telefonda eğer wifi bağlantısı da bulunmuyorsa telefondan arama yapılması ya da sms atılması gibi iletişim aksaklıkları yaşanmaktadır. Ama wifi bağlantısı olduğu durumlarda internet üzerinden iletişim sağlanmaktadır. Her an wifi bağlantısı olamayacağı için ve baseband sorununun hücresel veriyi kullanmaya da engel olması durumlarından bu soruna yetkili bir teknik servis ile görüşerek çözüm bulmak gerekmektedir. Baaseband sorununun ortaya çıkmasına,

 • Ana kart kaynaklı yaşanan arızalar
 • Operatör kaynaklı aksaklıklar
 • Sim kartta meydana gelen bozukluklar
 • Doğal afet gibi durumlarda yoğunlaşan hatlar

gibi durumlar neden olmaktadır. Bu durumlardan bazıları zaman içerisinde normale dönerken bazıları ise yetkili bir teknik servise gösterilmeden düzelmemektedir.

Baseband Tamiri Ne Kadar

Huawei baseband tamiri işin uzmanları tarafından yapılmaktadır. Bu işlem teknik servislerin yoğunluk durumuna göre değişen bir sürede yapılarak teslim edilmektedir. Maksimum 1-3 iş günü içerisinde tamir işlemi tamamlanmaktadır. Baseband sorunları kullanıcı hatası olması durumunda garanti kapsamı dışında kalan bir tamir işlemi olmaktadır. Garantinin karşılamadığı tamir işleminin ücreti ise telefon sahibinden talep edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!