Huawei Arka Kapak Değişimi

Huawei arka kapak değişimi hasar alan arka kapağın yeni ve orijinal olan arka kapakla değiştirilmesi işlemi olmaktadır. Arka kapakta meydana gelen bir hasar genellikle telefonun düşürülmesi ile oluşmaktadır. Bazı durumlarda ise bataryada meydana gelen şişme yine telefonun arka kapak kısmının çatlamasına ya da kırılmasına sebep olmaktadır. Kapak kısmındaki sorunları gidermek telefonun ileride daha büyük bir hasar almasını engellemektedir. Bunun için arka kapakta oluşan sorunlar için bir yetkili servise başvurarak kapak değişim işlemi yapılmaktadır.

Huawei Arka Kapak Değişir Mi?

Huawei arka kapak değişimi kapakta olan sorunların dışında telefonun korunması adına da yapılmaktadır. Kapakta oluşan herhangi bir sorun telefonun dış etkilerden korunmasını engellemektedir. Kapak kısmı sağlam olan bir telefon sert bir yüzeye düştüğünde kapak iç kısmın zarar görmesini engellemektedir. Ama hasarlı bir kapak düşme esnasında telefonun iç aksanına gelecek olan darbeyi engelleyememektedir. Bu durumda daha büyük bir hasar oluşması söz konusu olmaktadır. Sorunun daha büyük sorunlara yol açmaması adına hasar gören kapağın en kısa sürede değiştirilmesi gerekmektedir.

Huawei Arka Kapak Değişimi Ne Kadar

Huawei arka kapak değişimi kullanıcı hatası ortaya çıkan sorunun giderilmesi adına yapılan değişim olmaktadır ve yetkili servisler değişim ücretini kullanıcıdan talep etmektedir. Arka kapak değişim ücreti huawei telefonun modeline göre değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!