Huawei Arka Kamera Değişimi

Huawei arka kamera değişimi arka kamerasında sorun olan kişilerin yaptırdıkları bir işlem olmaktadır. Huawei’nin arka kamerasında bulunan özellikler ile telefonun en çok kullanılan uygulaması kamerası olmaktadır. Kamerasının benzersiz çekim özelliği huawei telefonların en sevilen özelliği olarak seçilmesini sağlamaktadır. Arka kamerasında herhangi bir sorun yaşayan kişi ise kameranın eski görüntü kalitesini kaybetmektedir. Kamera kalitesi bozulan kişi bu duruma çözüm aramak adına bir yetkili servis ile iletişime geçmektedir.

Huawei Arka Kamera Camı Kırıldı

Huawei arka kamera değişimi çizilen, çatlayan ya da kırılan cam hatasının giderilmesi için yapılan bir uygulama olmaktadır. Kameranın hasarlanması genellikle sert bir yüzeye telefonun düşmesi ile olmaktadır. Aynı şekilde sert bir darbe sonrası da telefonun kamera kısmında sorunlar meydana gelmektedir. Kamerada meydana gelen sorunlar kameranın hiç çalışmaması şeklinde olabileceği gibi kamera ile çekilen görüntülerde çizgi şeklinde bozuk görüntüler olması şeklinde de olmaktadır. Bu sorunların en kesin çözümü ise arka kameranın orijinali ile değiştirilmesi olmaktadır.

Huawei Arka Kamera Camı Fiyatı

Huawei arka kamera değişimi yetkili servislerde bulunan işin uzmanları tarafından yapılmaktadır. bu işlem öncesinde telefonun yedeklenmesine gerek bulunmamaktadır. Arka kamera değişim işlemi birkaç saat süren bir işlem olmakta ve aynı gün telefon teslimi yapılmaktadır. Kullanıcı hatası ile meydana gelen bu arıza için kullanıcıdan değişim ücreti talep edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!