Huawei Arka Cam Değişimi

Huawei arka cam değişimi işlemini arka cam kısmında sorun yaşayan kişiler yaptırmak istemektedir. Özellikle son yıllarda çıkan telefonların arka kapak kısımları cam olmaktadır. Cam olan arka kapaklar telefona farklı bir estetik katmaktadır. Hem daha şık hem daha gösterişli olan arka cam kısmı kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Cam olan arka kısım telefona sahip olan kişiler telefonun kullanımına daha da özen göstermektedir. Camın kırılmaması adına sağlam bir kılıf ile korunması gerekmektedir.

Huawei Arka Cam

Huawei arka cam değişimi bir düşme sonucu ya da darbe sonucu cam olan arka kısmın kırılması, çatlaması sorununun çözümü olmaktadır. Cam kısımda oluşan çatlaklar anında değişim işlemine alınmazsa ilerleyen süreçte büyüyerek kullanan kişinin elini kesmekte ve camın kırılmasına neden olmaktadır. Arka cam değiştirilmeden önce telefondaki verilerin yedeklenmesine gerek olmamaktadır. Cam değiştirme işleminde veriler silinmemektedir. Ayrıca bu işlem kısa süren bir işlem olmaktadır ve aynı gün telefonun teslimi mümkün olmaktadır.

Huawei Arka Cam Değişimi Fiyatı

Huawei arka cam değişimi işlemi yaptıracak kişiler bu işlemin ücretini merak etmektedir. Kullanıcı hatası sonrası zarar gören cam garanti kapsamının dışında kalmaktadır. Yetkili servis cam değişikliğini yaparak işlem ücretini telefon sahibine bildirmektedir. Bu işlem ücreti huawei telefonun modeline göre değişim göstermektedir. belirtilen ücret ödendikten sonra telefon yetkili servisten alınmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!