Huawei Ahize Değişimi

Huawei ahize değişimi ahizesi arızalanan kişilerin aradıkları bir çözüm yolu olmaktadır. Ahize değişimi yapılarak sorunun giderilmesi istenmektedir. Ahize, telefondan ses gelmesini ve ses gitmesini sağlayan kısım olmaktadır. Ahizede olan herhangi bir sorun sonrası ses iletişiminde sıkıntılar ortaya çıkmaktadır. Özellikle sık telefon görüşmesi yapan kişiler bu soruna hızlı bir çözüm yolu aramaktadır.

Huawei Ahizeden Ses Gelmiyor

Huawei ahize değişimi ahizenin sorunun giderilmesi ve yeniden eski performansı ile kullanılması adına yapılan bir işlem olmaktadır. Ahizeden ses gelmesini engelleyen ya da sesin bozuk, cızırtılı gelmesine neden olan birkaç durum olmaktadır. Bu durumlar,

 • Telefonun ahize kısmının darbe alması
 • Telefonun sert bir yüzeye düşmesi
 • Ahize kısmının toz gibi birikintiler ile tıkanması

şeklinde sıralanmaktadır. Darbe alan ya da düşen telefonun bir yetkili servise götürülerek arızalı ahizenin orijinali ile değişmesi sağlanmaktadır. Toz ya da kir biriken ahizeler için ise temizleme sonrası yaşanan sıkıntıların geçmesi mümkün olmaktadır.

Huawei Ses Sorunu

Huawei ahize değişimi ortaya çıkan ses sorununu tamamen ortadan kaldıracaktır. Değişen ahize ile telefon görüşmeleri cızırtılardan kurtularak eski ses kalitesine kavuşmaktadır. Özellikle iş görüşmeleri yapan kişiler cızırtılı bir görüşmeden asla verim alamadıkları için yaşadıkları sorunu ahize değişimi ile sonlandırmaktadır. Ahize değişimi yetkili bir servisin birkaç saat içinde yaptığı bir değişim olmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!