Huawei Açma Kapama Tuşu Değişimi

Huawei açma kapama tuşu değişimi, açma kapama tuşu bozulan kişinin yaptırmak istediği bir işlem olmaktadır. Açma kapama tuşu telefonda bulunan en önemli tuşlardan olmaktadır. Telefonun açık olduğu sırada bu tuşta yaşanan sorun önemsiz gibi görünse de telefonun şarjının bitmesi durumunda çalışmayan tuş nedeni ile telefon kullanılamaz hale gelmektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak adına bozulan telefonun tuşunun değiştirilmesi gerekmektedir.

Huawei Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor Nasıl Açabilirim

Huawei açma kapama tuşu değişimi tuşun değiştirilmesini ve sorunun ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Açma kapama tuşu genellikle telefonun bu tuş üzerine sert bir yüzeye düşürülmesi ile bozulmaktadır. Ya da aça kapama tuşunun bir darbe alması ile de bu tuş bozulmaktadır. Tuşun sık sık ve sert bir şekilde kullanılması yine tuşun bozulmasına neden olmaktadır. Tuşu bozuk olan kişi telefonunun kapanması ile bir yetkili servise başvurarak tuşun orijinali ile değişimini yaptırmaktadır. Tuş değişimi ile sorun ortadan kalkmakta ve telefon kolayca açılmaktadır.

Huawei Açma Kapama Tuşu Fiyatı

Huawei açma kapama tuşu değişimi yetkili bir servis tarafından yapılmaktadır. Telefonu düşürmek ya da telefonun darbe alması kullanıcı hatası olduğundan servise tuş değişim bedeli telefon sahibi tarafından ödenmektedir. Ödeme işlemi yapıldıktan sonra tuşu değişen telefon tekrar yetkili servisten alınmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!