Bilgisayar Fiziki Hasar Onarımı

Günümüzde çokça kullandığımız bilgisayar ve notebooklar bazı sebeplerden dolayı bozulabilmektedir. Bunların bazısı fiziksel bazısı ise teknik problemlerdir. Teknik hatalar bilgisayarın iç aksamı ve tamamen sistemsel sorunlarıdır. Fiziksel hasarlar ise kullanıcıların cihazlarına düşürme çarpma gibi hataları sonucu oluşan hasarlardır. Firmamız bu fiziksel hasarları notebook tamiri servisi ile onarmakta ve tamir etmektedir.

Dizüstü Bilgisayarda Fiziksel Hasar Var

Hemen hemen birçok kişi bilgisayar seçimini dizüstü bilgisayarlardan yapmaktadır. Çünkü dizüstü bilgisayarlar masaüstü bilgisayarlara göre daha küçük ve taşıması kolay olduğu için her yere taşınabilir. Bu taşımalar sonucunda dizüstü bilgisayarınızın başına birçok olay gelebilir ve bunun sonucu olarak bilgisayarınız fiziksel bir hasar görebilir.

Bu fiziksel hasarlar çarpma veya düşürme sonucu, ekran çatlakları, kırıkları, çizilmeler veya başka bir olay ötürü cihazınızdaki tuş bozulmaları, klavye sorunları gibi daha birçok sorunu firmamız notebook tamiri hizmeti ile onarım ve tamir hizmet vermektedir. Bu tamir ve onarım hizmetleri genel olarak aşağıda listeleyeceğimiz genel fiziksel sorunlar sonucudur.

Arka Işık Ve İnvertör Arızası

Kullandığınız dizüstü bilgisayarınızın ekranına doğrudan alınan bir darbe sonucu fiziksel hasar olarak arka ışık hasarı sonucu arıza verebilmektedir bu arıza ekranınızın görüntü vermesinde görevli arka ışık ve invertör’ün darbe sonucu hasar almasıyla ekran kayması, lekeler, ölü pikseller veya hiç görüntü gelmemesi gibi belirtiler verir. Firmamız bu sonucu uzman teknisyenleri ile onarım hizmeti vermektedir.

Kırık Güç Girişi

Bilgisayarınızın için önemli parçalardan birisi olan güç girişine herhangi bir düşürme, uygunsuz şarj cihazını kullanma, yabacı bir madde sokmaya çalışılması, sıvı kaçması sonucu kırılma veya çatlama gibi fiziksel bir sorun oluşmaktadır. Bu sorun ise beraberinde cihazınızı devre dışı bırakabilir. Firmamız ise bu sorunu onararak cihazınızı eski haline getirir.

Kırık USB Bağlantı Noktaları

USB günümüzde artık CD ve disklerin yerini almış durumdadır. Her bilgisayarda bulunan USB bağlandı girişi çok kullanıma veya diğer sebeplere bağlı olarak yıpranmakta ve kırılmaktadır. USB bağlantı noktalarının kırılması sizi olumsuz etkileyecek bir durumdur. Firma olarak bu fiziksel sorunu onararak ortadan kaldırmaktayız.

Kırık Plastikler

Bilgisayarların hem hafif ve kullanışlılığının yanında sağlam ve dış ortamlardan korunması gerekmektedir. Bu işlemi de dizüstü bilgisayarlarınızın plastik kaplamaları üstenmektedir. Dış ortamdan gelen fiziksel hasarlar ile bu plastikler çatlayabilir veya kırılabilir. Bu durumdan çatlayan ve kırılan yerlerden bilgisayarınızın iç aksamı korumasız hale gelir. Firmamız bu plastikleri orijinali ile değiştirerek veya onararak çözüm sağlar.

Başka Herhangi Bir Şey

Bu genel hasarların dışında birçok yolla bilgisayarınız fiziksel hasar almış olabilir. Bu durumda hemen bizimle iletişime geçerek notebook tamiri hizmetinden yararlanabilirsiniz ve bilgisayarınızı eski haline çevirebiliriz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Müşterilerimizin bizi tercih etmesi için şu birkaç neden yeterlidir;

Ücretsiz Tahminler

Cihazlarınızdaki problemleri veya hasarları tespit edip çözüm ve onarım planını bu tahminler sonucu yapmaktayız bu tahminlerimiz ise tamamen ücretsiz.

Uygun Maliyet

Müşterilerimizin bütün tamir ve onarım hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirerek mağduriyet vermediğimiz gibi fiyat ve maliyette de gayet uygun olarak mağduriyet vermeyiz.

Güven veriyoruz

Firmamız cihazlarınızı aldığı günden geri teslim edeceği güne kadar teknisyenlerimiz ile onarım işlerinde kendi cihazımız gibi önem ve dikkat vererek işlerimizi yürütmekteyiz. Bütün süreci de müşterilerimiz ile paylaşarak bizlere olan güvenini arttırmaktayız.

Garantili Tamir

Yaptığımız ve yapacağımız bütün teknik ve onarım hizmetlerine garanti vermekteyiz. Fakat bu cihazınıza uygulanan onarıma bağlı olarak süresi değişebilir. Bu garanti kapsamında cihazınız aynı sıkıntıyı verirse ücretsiz çözüyoruz ve aynı zamanda garantili cihazların diğer problemlerine indirimli bakıyoruz.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!