Yükleniyor...

Bilgisayar Fiziki Hasar Onarımı

Bilgisayar fiziki hasar onarımı, teknik olmayan sorunları çözdüğümüz hizmetimizdir. Fiziki hatalar pek çok nedenden kaynaklanabilir. Kullanıcıların dikkatsizliği sonucu oluşan bu sorunlar uzman çalışanlarımız tarafından çözülecektir.

Dizüstü Bilgisayarda Fiziksel Hasar Var 

Dizüstü bilgisayarlar taşınabilir oldukları ve hemen hemen her yerde kullanılabildikleri için kullanışlıdır. Bununla birlikte, bu aynı zamanda kırılmalarının kolay olduğu ve fiziksel hasara karşı çok hassas oldukları anlamına gelir.

İster havaalanı güvenliği ekranınızı kırmış olsun, ister yanlışlıkla bilgisayarınızın içindeki bir USB çubuğunu kopartmış olun ya da kediniz klavyenizin birkaç tuşu kaybedebileceğine karar vermiş olsun, size yardımcı olabiliriz. Dizüstü bilgisayarlarda her türlü fiziksel hasarı gördük ve Bilgisayar fiziki hasar onarımı ile yardımcı olmak isteriz. Aşağıdaki daha yaygın sorunlardan birkaçına göz atın:

Arka Işık veya İnvertör Arızası

Çatlak ekranlar oluyor. Üzerine basılmış, atılmış, düşürülmüş veya basitçe yanlış kullanılmış olsun ekranlar hasar görebilir. Bu durumda size yardımcı olacağız.

Kırık Güç Girişi

Bozuk bir güç girişi, dizüstü bilgisayarınızı anında devre dışı bırakabilir. Bunun nedeni yanlış bir şarj cihazı kullanmak ya da girişe bir cisim girmesi olabilir. Kırılmasının yanında sıvı hasarı nedeniyle bozulan bir güç girişiniz de olabilir. Çalışanlarımız sorununuzu çözecektir.

Kırık USB Bağlantı Noktaları

Günümüz dünyasında, her tür cihaz için USB bağlantı noktaları kullanılmaktadır. Bu nedenle, bir USB bağlantı noktası çok fazla kötüye kullanılabilir ve hasar görebilir. Soruna bir göz atalım ve size bilgisayar fiziki hasar onarımı için seçenekleri sunalım!

Kırık Plastikler

Dizüstü bilgisayarınızın temel dahili bileşenleri, onları güvende tutan bir plastik duvarla çevrilidir. Bu plastikler kırılmaya başladığında ve iç bileşenleriniz açığa çıkar. Bu da bilgisayarınızın darbelere ve sorunlara karşı açık olduğu anlamına gelecektir. Size yardımcı olabiliriz.

Başka herhangi bir şey

Bilgisayarlardaki fiziki hasarlara neden olabilecek pek çok şey bulunmaktadır. Fiziksel olarak hasar görmüş bir bilgisayarınız varsa, getirin ve sizin için bir göz atalım. Size ücretsiz bir hasar tespiti yapacağız.

Bilgisayar fiziki hasar onarımı sorunlarının her şekilde ve boyutta olduğunu biliyoruz. Bu hizmet hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Müşterilerimizin bizi sevmesi için birkaç nedenimiz var. İşte bunlardan bazıları:

Ücretsiz Tahminler

Cihazınızın düzeltmenin mantıklı olup olmadığından emin değil misiniz? Bilgilendirilmiş bir karar verebilmeniz için size ücretsiz bir tahmin vereceğiz. Sahip olduğunuz cihazı onarmak için fiyat teklifi almadan önce yeni bir cihaza gereğinden fazla para harcamayın. Ücretsiz tahminler, tamirden önce onarımın ne kadara mal olacağını bildiğiniz anlamına gelir.

Uygun Maliyet

Sadece en üst düzeyde hizmet sunmaya değil, aynı zamanda en iyi fiyatı sağlamaya da inanıyoruz. Cihazınızı tamir etme kararınızda fiyatın büyük bir faktör olduğunu biliyoruz, bu nedenle uygun fiyat garantimizin arkasındayız.

Güven Veriyoruz

Çalışanlarımız alanlarında eğitim almış kişilerdir. Bu eğitimleri almaları için onları destekliyoruz. Alanında uzman çalışana cihazınızı emanet etmekten çekinmeyin. Bilgisayar fiziki hasar onarımı konusunda uzman olan çalışanlarımız her türlü fiziksel hasar ile karşılaşmıştır. Bu nedenle sorunu kolayca tespit edebilir ve onarımını profesyonelce yapabilir. Ayrıca parça değişimlerinde de orijinal parça garantisi sunuyoruz. Sizin cihazınızın parçalarını çalmayacak ve değişenin yerine aynısını koyacağız.

Garantili Tamir

Tüm tamir hizmetlerimiz sonunda garanti sunuyoruz. Her hizmetin garanti süresi değişiklik gösterebilmektedir. Bu garanti süresince cihazınızda aynı sorun meydana gelebilir. Bu sorunu bize getirirseniz ücretsiz çözüyoruz. Garanti süresi dolan cihazlarınızın sorunlarını da daha uygun maliyetli çözüyoruz.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Randevu Alın   Open chat
   Bize WhatsApp'ten ulaşın!