+90 216 532 23 33

Dünya hızlıca değişirken bunda teknolojinin payı büyüktür. Teknolojik imkanların getirdiği avantajlar doğrultusunda pek çok şirket mobile ayak uydurma yoluna gitmiştir. Artık şirkete yönelik olan mülklere çalışanlar diledikleri konumdan ulaşabilme fırsatını elde etmiştir. Bu ulaşım ve erişim fırsatı beraberinde bir takım güvenlik problemlerini ortaya çıkarmıştır. Bu tür bir ortamda ağ güvenliği ve internet güvenliği büyük öneme sahip olmuştur.

İşte bu noktada VPN önem kazanmaktadır. Bir VPN bağlantısı şirketiniz ile mülklere bağlanmak istediğiniz konum arasında güvenli bir bağlantı oluşturur. İnternet üzerinden giden verinin şifreli bir biçimde iletilmesini sağlamaktadır. Bu çözüm sayesinde bağlantıları çok daha güvenli bir biçimde gerçekleştirebilme şansına sahip olursunuz. Ağınıza gelen veya ağınızdan giden tüm verilerin şifreli bir biçimde iletilmesini sağlamak isterseniz en uygun VPN çözümünü kullanmalısınız.

İşletmelere Özel VPN Çözümleri

Üsküdar Bilgisayar, IP tabanlı VPN teknolojisi konusunda deneyimli bir ekiptir. İstikrarlı ve güvenli VPN kurulumları gerçekleştirerek çalışanların ağınıza güvenli bir biçimde bağlanmalarını sağlayabiliriz. İnternet güvenlik duvarları, yönlendiriciler, uzaktan erişim imkanı ve VPN çözümleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz güvenliği en kapsamlı biçimde size sunarız.

Comments