+90 216 532 23 33

Bilgisayar Destek Hizmetleri

Üsküdar Bilgisayar işletmenizin tüm önemli bilgi teknolojileri alanında size bilgisayar desteği sunabilir. Bilgisayar destek hizmetimizde birden fazla işletim sistemi, yazılım uygulamaları ve profesyonel bilgi teknolojileri ve masaüstü bilgisayar destekleri yer almaktadır. Bilgisayar destek hizmeti sadece masaüstü bilgisayarla sınırlı değildir. Üsküdar Bilgisayar olarak sunucular, ağ oluşturma ve web geliştirme dahil olmak üzere pek çok konuda işletmelere yardımcı olabilmekteyiz.

Günümüzün  zorlu iş ortamında ağ oluşturma gücünüze katkı sağlayabiliriz. Hizmetlerimiz sadece bilgisayar desteği ile sınırlı değildir. Ekibimiz işletmeler için ağ yapısı oluşturma ve sunucu kurulumu gibi konularda uzmandır. Müşterilerimizin ihtiyaçları nelerse onlara bu konuda yardımcı olmaya çalışırız. Masaüstü bilgisayar desteğinden VPN kurulumuna, sunucu kurulumundan kapsamlı bilgi teknolojileri hizmetlerine kadar size güvenilir hizmetler sunabiliriz.

Danışmanlıktan tasarıma ve uygulamaya kadar pek çok farklı seçenekte hizmet sunabilmekteyiz. Yerinde ve uzaktan ağ izleme ve ağ kurulumu gibi ihtiyaçlarınıza yönelik konularda size yardımcı olabiliriz. Bu alanda sahip olduğumuz tecrübeyi işletmeniz için en iyi bilgisayar desteğiyle bir araya getirerek şirketinizin sorunsuz bir biçimde hizmet vermesini sağlayabiliriz.

Üsküdar Bilgisayar Destek Hizmetleri

Üsküdar Bilgisayar, ofis binaları, perakende mağazalar ve profesyonel işletmeler için yerinde teknik destek sunabilmektedir. Bilgisayarlar, sunucular ve ağ kurulumu gibi konularda donanım ve yazılım desteğine ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şirketinizde yer alan masaüstü bilgisayarı donanımsal ve yazılımsal olarak onarabilir veya ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir biçimde çok farklı çözümler sunabiliriz.

Comments