+90 216 532 23 33

Ağ Güvenliği Hizmetleri

Bilgisayar virüsleri ve kötü amaçlı yazılımlar giderek artış göstermektedir. Güvenlik duvarı ve virüs koruma yazılımları sürekli olarak internete bağlı olan işletmeler için fazlasıyla önemlidir. Üsküdar Bilgisayar bilgilerinizi koruma çabanızda size yardımcı olabilecektir. Sizin için güvenlik denetimleri gerçekleştirebilir ve ağınız için ihtiyacınız olan seviyede güvenlik çözümleri sunabiliriz.

  • Kapsamlı güvenlik denetimleri gerçekleştirmek
  • Virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları temizleme
  • Güvenlik duvarlarının ve ağ cihazlarının kurulumu
  • Uzaktan erişim için güvenli erişimlerini yapılandırma
  • Virüslere ve istenmeyen e-postalara karşı koruma için otomatik yazılım kurulumu
  • 7/24 izleme imkanıyla bir güvenlik stratejisi geliştirme
  • Yerinde ve uzaktaki hizmetleri sağlama
  • Ağ sorunlarını giderme

İşletmelere Özel Ağ Güvenliği Hizmetleri

Üsküdar Bilgisayar sistem ve güvenlik değerlendirmeleri konusunda kendine ait denetim taslaklarını kullanmaktadır. Bu taslaklar sektördeki son gelişmelere uygun olarak potansiyel güvenlik problemlerini tespit edebilecek niteliktedir. Güvenlik projeleriniz için ihtiyacınız olan en uygun güvenlik çözümlerini size ulaştırmak için denetimlerimizi en sıkı biçimde gerçekleştiririz.

İşletme sürecinize bilgi teknolojileri güvenliği için gerekli olan tasarımları uyarlayabiliriz. Denetim için gerekli tarama ve denetleme yazılımlarını yükleyebilir, ağ mimarisinin güvenliğini tanımlayıp uygulayabiliriz. Tüm bunları yaparken tavsiye edilen tüm prosedürlerle uyumlu bir biçiminde hareket ederiz. Güvenlik duvarı yapılandırmaları konusunda size yardımcı olur ve şirketinizin verilerini korumak için en uygun güvenlik çözümlerinden faydalanmanızı sağlarız.

Her işletme güvenlik stratejilerini en dikkatli biçimde tanımlamak zorundadır. Bunun için önceden tanımlı bir saldırı planının olması gerekmektedir. Bu önceden tanımlı saldırı planı sayesinde sisteminizde yer alan riskleri en aza indirebilirsiniz. Stratejiniz gerçekliğe ne kadar uygunsa olası saldırılara karşı bir o kadar hazırlıklı olursunuz.

Bilgi teknolojileri danışmanlarımız tüm risklere karşı bir denetim stratejisi gerçekleştirerek olası tehlikelere karşı ağ güvenliğinizin en iyi seviyede olmasını sağlayabilecektir. İnternet ortamına bağlı olarak bir ağ üzerinde çalışan herkesin güvenli bir biçimde ofis, şirket ve şirkete bağlı diğer platformlara güvenli bir biçimde bağlanması için gerekli VPN ve güvenlik duvarı çözümlerinden faydalanmaya çalışmalısınız.

Şirketinizde trafiği ve sistemi düzenli olarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Sisteminize bir saldırı olursa veya sisteminizde bozulmalar yaşanırsa bunu en kısa sürede tespit edebilmeyi başarmalısınız. Gelişmiş izleme yazılımları ile sisteminizi hedefleriniz doğrultusunda izleyebilirsiniz. Üstelik olası bir saldırıda kullanacağınız programların size haber vermesini sağlayabiliriz.

İşletmelere özgü virüs koruma stratejilerinden yararlanmak için ihtiyaç doğrultusunda gerekli olan en iyi virüs koruma sistemlerinden faydalanmaya çalışmalısınız. Bunun için sektörün önde gelen şirketleriyle çalışmayı düşünmelisiniz. İş güvenliğinize destek sağlayacak olan en iyi virüs koruma sistemlerini sizin için tanımlayabilir ve gerekli kurulumları gerçekleştirebiliriz.

Comments