Yükleniyor...

Sıkça Sorulan Sorular

Cihazım ne kadar sürede tamir olur?

Tamirat süresi cihazın türüne, modeline ve arızaya göre değişkenlik gösterebilmektedir. Genellikle 1-2 iş günü içinde cihazınızdaki arızayı tespit edip size dönüş yaparız. Ancak unutmayın ki ufak bir yazılımsal sorun yahut format atma işlemi aynı gün bitebilirken, donanımsal sorunlar ise günler sürebilmektedir.

Cihazımı size getirmek için randevu almalı mıyım?

Hayır, cihazınızı direkt olarak ofisimize getirebilir, arıza hakkında bilgileri direkt olarak teknisyenlerimize aktarabilirsiniz.

Evime tamirci/teknisyen yollar mısınız?

Maalesef. Koronavirüs önlemleri kapsamında ofisimizden başka yerde hizmet veremiyoruz.

Kırık/Bozulmuş Laptop ya da Monitör ekranı tamir ediyor musunuz?

Kesinlikle, çoğu zaman Laptop ekranı tamiri yaptırmak yeni bir laptop almaktan daha karlı. Ayrıca çevreci bir toplum inşa etmenin yollarından biri olarak karbon ayak izimizi düşürmeyi, daha az tüketmeyi doğru buluyoruz.

Verilerim güvende mi?

Verileriniz bizimle daima güvende. Müşterilerimize duyduğumuz saygı neticesinde uzman ekiplerimiz cihazınızın açılması, test yapılması gerekmeyen durumlarda şifrenizi asla sormuyor.

Cihazımın tamiri ne kadar tutar?

Buna tam bir cevap vermek mümkün değil. Gerekli işçiliğe, parçalara ve bu parçaların yurtiçinden mi yoksa yurtdışından mı alınacağına göre fiyat daima değişir. Ama endişelenmeyin, bir işlem yapmadan önce size fiyatıyla birlikte bildirir, onayınızı almadan cihaza dokunmayız.

Onun haricinde yazılımsal hizmet veya bakım hizmeti (format, bilgisayar bakımı vb.) alacaksanız, güncel fiyatı bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Randevu Alın   Open chat
   Bize WhatsApp'ten ulaşın!