+90 216 532 23 33

Category: Sunucu Hizmetleri

Üsküdar Bilgisayar işletmenizin tüm önemli bilgi teknolojileri alanında size bilgisayar desteği sunabilir. Bilgisayar destek hizmetimizde birden fazla işletim sistemi, yazılım uygulamaları ve profesyonel bilgi teknolojileri ve masaüstü bilgisayar destekleri yer almaktadır. Bilgisayar destek hizmeti sadece masaüstü bilgisayarla sınırlı değildir. Üsküdar Bilgisayar olarak sunucular, ağ oluşturma ve web geliştirme dahil olmak üzere pek çok konuda işletmelere yardımcı olabilmekteyiz.
Üsküdar Bilgisayar, Microsoft ürünleri konusunda üst düzey teknik destek sunabilmektedir. Windows sunucuları konusunda şirketlere planlama, geliştirme, kurulum ve destek konusunda yardımcı olabilmekteyiz. Windows sunucuları işletmeler için oldukça popüler bir sunucu tercihidir. Microsoft yazılımlarının doğası gereği yeni uygulamalar geliştirmek ve veri merkezine bağlı olan ağ verimliliğinden faydalanmak oldukça kolaydır.
Bilgisayar virüsleri ve kötü amaçlı yazılımlar giderek artış göstermektedir. Güvenlik duvarı ve virüs koruma yazılımları sürekli olarak internete bağlı olan işletmeler için fazlasıyla önemlidir. Üsküdar Bilgisayar bilgilerinizi koruma çabanızda size yardımcı olabilecektir. Sizin için güvenlik denetimleri gerçekleştirebilir ve ağınız için ihtiyacınız olan seviyede güvenlik çözümleri sunabiliriz.
Dünya hızlıca değişirken bunda teknolojinin payı büyüktür. Teknolojik imkanların getirdiği avantajlar doğrultusunda pek çok şirket mobile ayak uydurma yoluna gitmiştir. Artık şirkete yönelik olan mülklere çalışanlar diledikleri konumdan ulaşabilme fırsatını elde etmiştir. Bu ulaşım ve erişim fırsatı beraberinde bir takım güvenlik problemlerini ortaya çıkarmıştır. Bu tür bir ortamda ağ güvenliği ve internet güvenliği büyük öneme sahip olmuştur.