+90 216 532 23 33

Category: Güvenlik Sistemleri

üsküdar güvenlik kamerası sistemleri
Eviniz veya iş yeriniz için en büyük tehlikeler soygunculuk ve yıkıcılık gibi saldırılardır. Bu nedenle mülkünüzü koruyabilmek için son sistem güvenlik önemlerini almalı ve teknolojiden faydalanmaya çalışmalısınız. Güvenlik kameralarının doğru yerleştirilmesi ve video gözetim sistemleri güvenliğinize ekstra katkı sağlayacaktır.
Belirli bir bölgenin güvenliğini ihmal etmeden insanların kolayca giriş çıkışını sağlamak ister misiniz??? Personel geçiş sistemleri bu soruya yanıtınız olacaktır. Bu sistemler sayesinde güvenliğinizi yükseltebilir ve aynı zamdan bir alana kimlerin girip giremeyeceğini belirleyebilirsiniz.
Hırsızlıklar ve soygunlar, şehir hayatındaki en yaygın suçlardan bazılarını temsil etmektedir. Neyse ki deneyimler, alarm sistemlerinin davetsiz misafirlerin ve hırsızların evinize veya iş yerinize girmesini engelleyerek bu tür istilaların olasılığını önemli ölçüde azaltabileceğini göstermektedir.
Geleneksel erişim kontrol sistemleri mülkiyet yöneticileri için bir güvenlik nimetidir. Erişim kontrol sistemleri asansörler de dahil olmak üzere tüm kapılardan giriş ve çıkışları kontrol altına alırlar ve anahtarlara olan ihtiyacı ortadan kaldırırlar. Böylece bir binaya izinsiz girişlere yönelik problemleri ortadan kaldırabilmektedirler.
Biyometri, bir kişinin kendine özgü fiziksel veya davranışsal özelliklerini analizi yoluyla ilgili kişinin kimliğini teyit eden bilimdir. Erişim kontrolünde biyometrik sistemler, parmak izi okuyucuları ve ses ve retina tanıma sistemlerini içerebilmektedir. Bu çözümler, kart okuyucu gibi kaybolan veya çalınabilen anahtarsız yöntemlere göre avantajlar sunar.
Kartlı erişim, bir kart okuyucuya sunulan normalde düz ve dikdörtgen şekilli plastik parçaları olan anahtar kartlarına dayanır. Erişim kontrol sisteminin kart okuyucuları, fiziksel güvenlik sistemlerinde çoğunlukla kilitli bir kapıya erişime izin veren kimlik bilgilerini okumak için kullanılır. Üsküdar Bilgisayar tarafından sunulan erişim denetimi okuyucuları, gerçekleştirebildikleri işlevlerle ve çeşitli tanımlama teknolojisi ile sınıflandırılır. Bu sınıflandırılma türleri, manyetik bir şerit, barkod, akıllı kart ve yakınlık kartlarını içerir.
Üsküdar Bilgisayar erişim kontrolü ve anahtarsız giriş sistemlerinde sektörün liderleri arasında yer almaktadır. Binalar ve işletmeler için tek kapıdan karmaşık çoklu kapı sistemlerine kadar anahtarlı erişim kontrol sistemleri tasarlar ve kurarız. Sonuç olarak güvenliğin ve rahatlığın mükemmel kombinasyonunu elde ederek size daha güvenli ve tam kontrollü bir ortam sunabiliriz.
Yakınlık kartı okuyucuları temassız akıllı kartlar veya fob anahtarları ile erişim izni alınan bir tür erişim kontrol sistemidir. Kullanıcı basit bir biçimde yakınlık artını elektronik yakınlık okuyucusuna sunar ve kartta yer alan şifrelenmiş rakamların tanımlanmasını sağlar.
Üsküdar Bilgisayar, ticari binalar ve rezidans türü mülkler için asansör erişim kontrolü sistemleri ve güvenlik kamerası sistemleri kurulumu gerçekleştirebilmektedir. Asansör güvenlik çözümlerimiz sayesinde çalışanlarınızın ve mülk sakinlerinin güvenliğini yükseltebilirsiniz. Belirli alanlara giriş çıkışları sınırlandırarak onları illegal eylemlere ve izinsiz girişlere karşı koruyabilirsiniz.