Nintendo Switch Tamiri

Günümüzde kullanılan oyun konsolları arasında olan ve herkes tarafından sevilen Nintendo Switch oyun konsolu bazı sebeplerden ötürü sorun ve arıza çıkarmaktadır. Firmamız Nintendo Switch tamiri hizmeti ile bu sorunlara çözüm üretmektedir.

Kullanıma bağlı olarak çıkan sorunların yanında cihazınızda beklenmedik anda oluşabilecek sorunlarda vardır. Nintendo Switch oyun konsolundaki en genel ve yaygın sorunlar şunlardır:

 • Ekran sorunları
 • Hasar görmüş veya kırık pil
 • İnternete bağlanmama
 • Oyun diskini veya kartuşunu tanımama
 • Kırık Joy-cons

Bu gibi sorun ve problemler çözülmesi kolay sorunlardır. Bazı problemleri sizler evde kendinizde çözebileceğiniz gibi diğer zor problemleri firmamıza getirerek çözüm ve onarım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu problemleri bünyemizdeki Nintendo Switch tamiri servisimiz ile hizmet vermekteyiz.

Nintendo Switch’te Garanti

Günümüzde diğer teknolojik cihazlarda olduğu gibi Nintendo Switch oyun konsolunda da aldığınız günden itibaren belli bir süre zarfında garanti kapsamındadır. Bu garanti süresi Nintendo Switch için alınan günden 24 ay boyunca sürmektedir. Bu 24 ay boyunca cihazınızda oluşacak problemleri yetkili üretici firma ile konuşarak çözebilir ve hiçbir ücret ödemezsiniz fakat garanti süresi dolunca ve aynı zamanda garanti kapsamı dışındaki problemleri ücret ödeyerek çözebilir veya hiç çözemezsiniz bu durumda firmamız Nintendo Switch tamiri hizmeti kapsamında bu sorun ve problemleri çözmekte ve onarmaktadır. Üretici firmanın garanti kapsamının dışında bıraktığı ve onarmadığı sorunlar şunlardır:

 • Pil ömründeki azalmaya bağlı olarak performans düşüşleri
 • Network ID kaybına bağlı nintendo veri kaybı
 • Kaçak veya yasadışı yollarla açılmış nintendo ürünleri
 • Renk ve piksel sorunları( ölü pikseller renk kayması)

Nintendo Switch’teki Kusurlar

Diğer teknolojik cihazlarda olduğu gibi Nintendo Switch cihazlarının da bazı kullanım veya dış sebeplerden dolayı bazı kusurlar veya sorunlar oluşmaktadır. Bu sorun veya kusurların onarımına göre veya garanti kapsamında olup olmadığına göre ayrılmaktadır. Garanti kapsamına giren kusur ve sorunları cihazı üretici firmaya göndererek çözebilirsiniz. Diğer garanti kapsamında olmayan sorun ve kusurları ise firmamıza getirerek kusurları gidererek cihazınızı eski halinde geri teslim alabilirsiniz.

Bazı Nintendo Switch cihazları kusurlu gibi gözükse de bir kusura sahip olmaz bunu cihazınızı kapatıp açarak eğer düzelmezse Nintendo Switch cihazınızı sıfırlayarak bu kusur ve sorunları çözümleyebilirsiniz. Düzelmeyen sorunlarda ise firmamıza getirerek tamir ve onarım bakım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Cihazınızın tamir işlerinizi kendi başınıza halletmenizi tavsiye etmeyiz çünkü geri dönüşü olmayan ve garantinizi bitirecek hatta cihazınıza daha çok zarar verecek bir harekette bulunabilirsiniz.

Firmamızın Nintendo Switch tamiri hizmeti şu onarım ve tamir sorunlarına bakmaktadır:

 • Ses sorunları (ses yok veya bozuk gelmesi),
 • Ekran fiziksel sorunları( kırılma, çatlama, çizilme),
 • Düğme tahribatları,
 • Güç düğmesinin bozulması sonucu işlevini kaybetmesi,
 • Nintendo Switch cihazının gövdesel sorunları,
 • Pil ve batarya sorunları,
 • Elektrik aksam ve bağlantı sorunları,
 • Güç verilmesine rağmen cihazın açılmaması
 • Kullanıcıya bağlı olarak verilen hasarlar (düşürme, çarpma),
 • Teknik olarak yazılım hataları,
 • Kasma, yavaşlama, çökme gibi problemler.

Bu ve bunun gibi sorun çözen ve tamir eden firmamız çalışmakta ve onarım hizmetini yürütmektedir bu kusurların dışında olan diğer sorunları da onarabiliriz.

Şarj Soketi

Cihazınıza bağlanan şarj cihazınıza güç vermiyorsa şarj soketiniz bozuktur ve firmamız bu sorunu onarabilir.

Kırık Ekran

Nintendo Switch cihazınızın fiziksel kusur olarak ekranlarına gelen darbe sonucu kırılması kusurunu firmamız kolay bir şekilde onarır.

Başlamıyor

Cihazınıza güç verilmesine rağmen açılmaması sorununu firmamız inceleyerek çözüm bulmaktadır.

Joycon Arızalı

Nintendo cihazınıza entegre edilen joyconlar oyun oynamanızı joystick ile sağlayan bir parçadır ve bazen bazı sebeplerden arızalanabilir. Firma olarak joycon onarımı da yapmaktayız.

Kulaklık Girişi

Nintendo cihazınıza takılan kulaklıktan ses gelmemesi cihazınızın kulaklık girişinin sorunlu ve problemli olduğunu göstermektedir. Firmamız bu problemi de tamir etmektedir.

Oyun Yuvası Arızalı

Cihazınıza oyun oynamak için takılan oyun disklerini okumuyor veya tanımıyorsa oyun yuvası bozulmuştur. Firmamıza getirerek eski haline döndürebilirsiniz.

Ses Kontrol

Nintendo cihazınızdan ses gelmiyorsa ses kontrol bozulmuş olabilir firmamız bu sorunu en hızlı şekilde gidermektedir.

Nintendo Switch Tamir Hizmetlerimiz

Firmamız bünyesinde çalışan ve işlerinin ehli olan tamir personelimiz ile Nintendo Switch tamiri servisi Hizmeti vermekteyiz bu hizmet sizleri mağduriyetten kurtaran ve cihazınızı ilk alındığı haline getiren bir hizmettir. İncelenen ve onayınız ile tamir ve bakımı yapılan cihazlarınız sizlere geri teslim edilmektedir.

Open chat
Bize WhatsApp'ten ulaşın!