Nintendo Switch Tamiri

Hızlı ve Etkili
Nintendo Switch Tamiri

Nintendo Switch tamiri mümkün olan oyun konsollarından biridir. Oyun konsolunuzda donanım ve yazılım sorunları yaşayabilirsiniz. Cihazınız garanti kapsamındaysa yetkili Nintendo servisine başvurmalısınız. Garantisi bittiyse Nintendo teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Nintendo Switch tamiri için doğru teknik servisle çalışmanız gerekir. Eğer onarma işlemi doğru yapılırsa oyun konsolunuzu ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Cihazınızı riske atmamak için size iyi hizmet sunacağından emin olmadığınız bir teknik servisten asla hizmet almamalısınız.

Nintendo Switch’i Tamire Hazırlama

Nintendo Switch tamiri hizmetlerimizden yararlanmadan önce cihazınızı hazırlamanız gerekir. Hazırlık için size birkaç öneride bulunabiliriz. Bu önerileri dikkate almanız durumunda tamir süreci başından sonuna kadar en az kayıpla ilerler.

01.

Verilerinizi Yedekleyin

Cihazınız çalışır vaziyetteyse verilerinizi yedeklemelisiniz. Tamir sırasında cihazınızı sıfırlamak durumunda kalırsanız verilerinizi kaybedersiniz.

02.

Cihazı Sıfırlayın

Gizlilik sizin için ekstra önemliyse ve verilerinizi korumak istiyorsanız veri güvenliği için cihazınızı bize teslim etmeden önce sıfırlamanızı öneririz.

03.

Aksesuarları Çıkarın

Nintendo Switch ile birlikte kullandığınız çeşitli aksesuarlar varsa onları çıkartmalısınız. Tamir işlemi için aksesuarları teslim etmenize gerek yoktur.

04.

Özenle Paketleyin

Cihazınızı Nintendo Switch tamiri için teslim ederken özenle paketlemelisiniz. Özellikle kargoyla teslimde paketleme çok önemlidir.

En Yaygın Nintendo Switch Sorunları

Nintendo Switch ile oyun oynamak keyiflidir. Ancak cihazınızın tam olarak beklenildiği şekilde çalışması gerekir. Nintendo Switch sorunlarından biriyle karşılaştığınızda onarım yaptırmalısınız. Size bu konuda en iyi şekilde destek olabiliriz.

Çeşitli Batarya Problemleri

Cihazınızda batarya problemleri varsa birkaç sorunla karşılaşabilirsiniz. Cihazınız hiç açılmayabilir veya şarjı hızlıca tükenebilir. Batarya değişikliğine giderek sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Tamir işlemlerini her zaman birinci sınıf kaliteli bataryalarla gerçekleştiririz.

Joy-Con Kontrolcüsü Sorunları

Nintendo Switch tamirinde en çok ihtiyaç duyulan durumlardan birisi Joy-Con onarımıdır. Cihazınızı kontrol etmenize yarayan bu pratik parça arızalanırsa değişim gereklidir. Kaliteli ve dayanıklı parçalarla değişim yaparak cihazınızı tamir ederek tekrar kullanılabilir hale getirebiliriz.

HDMI Port Sorunları

HDMI port sorunu yaşadığınızda cihazınızı televizyona ve diğer aygıtlara kabloyla bağlayamazsınız. Yaşanılan bu sorun çok sinir bozucu olabilir ve oyun deneyiminizi derinden etkiler. Görüntü sorunlarını ortadan kaldırabilmek için HDMI port değişimi yapılmalıdır.

Çeşitli Ekran Sorunları

Bozuk, çizik veya kırılmış ekrana sahip olabilirsiniz. Nintendo Switch tamirinde en iyi ekran kalitesini size sunabiliriz. Böylece cihazınız yeniymiş gibi kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Oyun deneyiminizin yarıda kalmasına veya kötü olmasına gerek yoktur.

Sabit Disk Problemleri

: Nintendo oyun konsolunuzun depolama aygıtında problem varsa oyun yükleme konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Verilerini kaydedemediğiniz için ilerlemelerinizi kaybedebilirsiniz. Depolama aygıtını düzeltilmesi için mutlaka sabit disk değişimi yapılmalıdır.

Çeşitli Bağlantı Problemleri

Cihazınızda internete bağlanma veya bağlantı kopması gibi sorunlar varsa Nintendo servis hizmetlerinden yararlanmanız gerekir. Sorunun çözülebilmesi için Wi-Fi bağlantısını sağlayan adaptör ve diğer bileşenler dahil olmak üzere pek çok parça kontrol edilmelidir.

Nintendo Switch Tamirinde Adımlarımız

Nintendo Switch tamiri için en etkili planı yapmaya özen gösteririz. Çok aşamalı olan planımız değerlendirmeyle başlar ve teslimat sonrası bilgilendirmeyle son bulur. Nintendo servisinde en kaliteli hizmeti sunabilmek için sürekli çabalarız.

01.

Değerlendirme

Nintendo Switch tamir hizmetimizde ilk adım değerlendirmeyle ilgilidir. Donanım ve yazılım sorunları konusunda cihazınızı tamamen gözden geçiririz. Sorunları tespit ettikten sonra tamir için bir plan oluştururuz. Böylece Nintendo oyun konsolunuzu en iyi şekilde tamir edebiliriz.

02.

Tamir

Değerleme aşamasının ardından tamire geçeriz. Yazılım güncellemesi gibi çözümler kısa sürerler. Parça değişimi yapılacaksa süreç biraz uzayabilir. Sürecin ne kadar uzayacağıyla ilgili size net bilgi veririz. Onayınız doğrultusunda Nintendo Switch onarım işlemlerine başlarız.

03.

Kontrol

Tamir işlemini tamamladıktan sonra kalite kontrol adımına geçiş yaparız. Kalite kontrol adımı mevcut sorunların çözülüp çözülmediğini anlamamıza yardımcı olur. Titizlikle hareket ederek cihazınızı baştan aşağı gözden geçiririz. Cihazınız sorunsuz çalışıyorsa size teslim ederiz.

04.

Güncelleme

Eğer gerekliyse Nintendo servis hizmetimizde yazılım güncellemesi yapabiliriz. Yazılım güncellemesi optimizasyon gibi sorunların çözülmesine yardımcı olabilir. Tamamen isteğe bağlı olan bu talep kısa süreli bir işlemdir. Eğer güncelleme istemiyorsanız yapmayız.

05.

Teslimat

Nintendo Switch onarımında kalite kontrol ve yazılım güncelleme adımları tamamlandıktan sonra teslimata geçeriz. Elden teslim için size uygun bir tarih belirleriz. Cihazınızı kargoyla alacaksanız en iyi şekilde paketleriz. Hasar görmemesi için en güvenilir yöntemi tercih ederiz.

06.

Bilgilendirme

Nintendo Switch onarım süresi boyunca sizi bilgilendirmeyi ihmal etmeyiz. Ayrıca cihazınızı aldıktan sonra size kullanımla ilgili ek bilgiler sunarız. Böylece cihazınızda daha önce yaşadığınız sorunu yaşamazsınız ve cihazınızı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Nintendo Switch tamiri ne kadar sürer?

Nintendo Switch onarım işlemlerinin ne kadar süreceğini net bir şekilde söyleyemeyiz. Bağlantı sorunları, güç düğmesi problemleri veya tuşların bozuk olması gibi farklı durumlarla karşılaşabiliriz. Her bir sorunun çözüm süresi farklıdır.

Nintendo Switch tamir hizmetleriniz neler?

Oyun oynarken bir anda cihazınızın çalışmamaya başlamasının ne kadar sinir bozucu bir durum olduğunun bilincindeyiz. Nintendo Switch için batarya değişimi, ekran onarımı ve sabit disk tamiri değişimi dahil pek çok farklı hizmet sunmaktayız.

Nintendo tamir hizmetinde garanti sunuyor musunuz?

Evet, Nintendo Switch onarım hizmetlerimizde maksimum 1 yıla kadar garanti sunmaktayız. Cihazınızı kullanmaya devam etmeniz bizim için oldukça önemlidir. Tamir sonrası sorun yaşarsanız cihazı bize geri getirebilirsiniz.

Nintendo Switch tamiri ne kadar?

Nintendo Switch tamirini olabildiğince uygun fiyatlı yapmaya çalışırız. Her zaman en iyi hizmeti almanızı isteriz. Tamir fiyatı yaşanılan soruna göre farklı olacaktır. Net bir fiyattan söz edemeyiz ama en uygun fiyata tamir hizmeti almanız önceliğimizdir.

Nintendo Switch’im neden çalışmıyor?

Cihazınızın neden çalışmadığına yönelik ezbere cevaplar veremeyiz. Cihazınızı inceleyip sorunun kaynağını tespit etmemiz gerekir. Eğer cihazınızı ofisimize getirirseniz ücretsiz bir şekilde kontrol edip sorunun ne olduğunu size söyleyebiliriz.

Nintendo Switch tamiri garantiyi bozar mı?

Nintendo tamir hizmetlerimiz garantisi devam eden cihazlara yönelik değildirler. Eğer cihazınızın garantisi devam ediyorsa onu yetkili Nintendo servisine götürmelisiniz. Böylece garantisi bozulmadan cihazınızın tamir ettirirsiniz.

Sizden Gelen Yorumlar

Nintendo oyun konsolu tamiri konusunda kendimizi sürekli geliştirmeye çalışırız. Bizi tercih etmeniz durumunda gözünüz arkada kalmaz. Nintendo tamirinde müşterilerimizin yorumlarını önemseyerek hizmet kalitemizi yükseltmek isteriz.

Torunumun elinden düşürmediği Nintendo Switch arızalanınca tamir hizmeti almak durumunda kaldım. Kendilerine ulaştığımda cihazı incelemek istediler ve hiçbir ücret almadılar. Problemin batarya kaynaklı olduğunu ve değişmesi gerektiğini söylediler. Cihazın tamiri hızlıca yapıldı.


Ayberk A.

Kızım oyun oynarken Nintendo Switch’ini elinden düşürdü ve camında kırılma oldu. Cam değişiminin çok pahalı olacağını düşünüyordum. Ancak bu ekiple tanışınca düşüncelerimin yersiz olduğunu fark ettim. Uygun fiyata cam yenilemesi yaptılar ve işlemi 1 gün içerisinde tamamladılar.


Melih R.

Nintendo Switch için hızlı bir teknik servis bulacağımı hiç düşünmemiştim. Ekip gerçekten çok bilgili. Cihazımda olan sorunu hızlıca tespit ettiler ve kısa sürede parça değişimi yaptılar. Güvenle tekrar oyun oynayabileceğimi söylediklerinde gerçekten çok mutlu oldum.


Lemi A.

Open chat
Bize WhatsApp'ten ulaşın!