Xbox One X Tamiri

Günümüzde çokça kullanılan ve hemen hemen herkes tarafından kullanılan Xbox One X oyun konsolu diğer teknolojik cihazlarda olduğu gibi bazı sebeplerden dolayı bozulmalar ve arızalanmalar meydana gelebilir. Firmamız tarafınca birçok teknolojik alet de olduğu gibi Xbox One X tamiri servisimizde hizmet vermektedir.

Xbox One X Sorunları

Her teknolojik alette olduğu gibi tasarım ve teknoloji harikası olan Xbox One X oyun konsolunda da bazı sorunlar ve arızalar meydana gelmektedir. Bu arıza ve sorunlar bazıları kolay çözülebilen bazıları ise bir profesyonel tarafından tamir edilmesi gereken arızalardır. Firma olarak Xbox One X tamiri hizmetini vermekteyiz.

Xbox One Oyununuz Başlamıyor, Kitleniyor Veya Donuyor

Xbox One cihazına taktığınız ve oynamaya hazırlandığınız oyunların başlamaması veya başladığı halde oyunda kitlenmeler veya donmalar olması cihazınızda bir sorun olduğuna işarettir. Bu sorunlar taktığınız oyun diskinde veya disk okuma mekanizmasında ya da cihazınızın güncellenmesi ile ilgilidir. Cihazınızı firmamıza getirerek gerekli sorunun tespiti ve çözümü uygulanır.

Xbox One Oyununda Kitlenme Veya Donma Nasıl Onarılır

Xbox One cihazınızdaki oyun içinde donma veya kitlenme sorunlarının çözümü ve nasıl onarılacağına ilk olarak sorunun ne ile alakalı olduğunu saptayarak ilerlemek gerekmektedir. Eğer teknik olarak disk okumada veya disklerde sorun carsa onarım veya değişiklikle çözülür.

Diğer yandan eğer sistemsel bir hata ise cihazınızı kapat aç yaparak veya ayarlar bölümünden oyununuzdan çık ve girme işlemi yaparak çözülebilecek bir durumdur. Firma olarak bu sorunları bizde Xbox One X tamiri hizmetimiz ile yürütmekteyiz.

Xbox Konsolu Başlamıyor Veya Hata Veriyor

Xbox cihazlarını üreten Microsoft cihazlarına ve oyununa önem verdiği kadar kullanılan konsollarda önem vermektedir. Verdiği bu önem ne kadar büyük olursa olsun yine de Xbox konsolları başlamıyor veya kimi zaman hata veriyor. Bu hata genel itibariyle sorunlar, HANA/ANA lehimleme çubuğunun anakarttan ayrılması, diğer lehimlerin gevşemesi, belirli parçaların aşırı ısınması ve bükülmesi gibi durumlardan kaynaklanabilecek olduğu gibi sistemsel olarak da sorunlar olabilmektedir.

Firma olarak bu ve bunun gibi konsol sorunlarına gereken sorun tespitinden sonra çözüm ve Xbox One X tamiri sağlayan teknik servisimiz ile onarmaktayız.

Xbox One’ınızın Çökmesini Veya Donmasını Nasıl Düzeltebilirsiniz

Genel itibariyle Xbox One cihazlarındaki çökme veya donma gibi sorunlar donanımsal veya sistemsel olarak kaynaklanmaktadır. Bu sebeple en genel yöntem olan cihazınızı kapatıp açma veya cihazınızı sıfırlama ile çözülebilmektedir.

Bazı zamanlar bu yöntem işe yaramamaktadır bu durumda cihazınızı firmamıza getirerek parçalarında veya cihazın neresinde sorunun tespit edilip ona göre bakım ve onarım hizmeti verilmektedir.

Xbox One Denetleyici Çubuğu Drift

Xbox One denetleyici çubuğu drift sorunun hemen hemen bütün kullanıcıların yaşadığı veya gelecek kullanımlarda yaşayabileceği genel ve çok yaygın bir sorundur.  Bu olay her iki analogda da olabilmektedir. Analog çubukları herhangi bir yöne çektiğinizde ve elinizi çubuktan çektikten sonra hala o tarafa yön vermesi veya kaymasıdır. Bu problem cihazınızın kullanımına bağlı olarak oluşmaktadır. Tozlanma, eskimiş denetleyici çubuklar, eskimiş yaylar gibi nedenlerle bu problem oluşmaktadır.

Xbox One Controller Stick Drift Nasıl Onarılır

Xbox One Controller stick drift sorunu hemen hemen herkesin karşılaştığı bir sorun olduğunu söylemiştik. Çözümü ve onarımı is çok kolay ve hızlıdır. Çözüm olarak firmamızın da yürüttüğü kontrol çubuğunu değiştirmek veya probleme göre yaylarını değiştirmek bu durumu çözecektir aynı zamanda bakım yaparak temizlemekte bu problemi çözmektedir.

Xbox Oyunu İnternete Bağlanmıyor Veya Çevrimiçi Olmayacak

Xbox cihazlarınızdan çevrimiçi bir şekilde arkadaşlarınızla oyun oynadığınız internetin değiştirilemez bir faktör olduğu bir oyun konsoludur. Oyun sırasında hatta ana menüde bile internet gereken Xbox Live da aynı şekilde internete bağlanmama veya beklenmedik anda bağlantı kopması sorunu oluşmaktadır. Bu problem tamamen sistemsel ve donanımsal bir sorundur.

Oyunun İnternete Bağlanmamasını veya Çevrimiçi Olmaması Nasıl Düzeltilir

Bu internete bağlanmama veya çevrimiçi olmama Xbox One X tamiri yöntemlerinden en kolay ve hızlı yöntemidir. Bu sorunu çözmek için cihazınızı yeniden başlatarak çözebilir veya olmazsa donanım sıfırlaması yapabilirsiniz. Sizlerin isteğine göre bu çözümleri firmamıza getirerek de yaptırabilirsiniz.

Xbox One Yavaş İndirme Hızları veya İndirme Durduruldu

Xbox oyun yüklerken veya güncelleme yaparken bazın cihaz sahipleri çok zaman harcadıklarına veya indirmelerinin beklenmedik anda durdurulduğu sorunuyla karşı karşıya kalmıştır. Bu sorun genel itibariyle kullandığınız internet ile kaynaklıdır. Bu sorunun tabi başka nedenleri de olsa en net nedeni internetiniz ile ilgilidir.

Xbox One Oyunları İçin Yavaş İndirme Hızları Nasıl Onarılır

Xbox cihazınız için bu yavaş indirme sorununu çözmek için cihazlarınızdan çok internet ve modeminizle ilgili çözüm yöntemleri uygulamalısınız. En çok kullanılan ve işe yarayan yöntem olarak modeminizdeki internet kablosunu birkaç dakikalığına çekmek olacaktır. Bu yöntem cihazınızın IP sini yenilemesine ve hızının artmasına yol açar. Aynı şekilde kullandığınız firmayı arayarak da internet kotanızı da yükseltebilirsiniz. Eski bir modem de kullanıyorsanız sizin içi yeni bir modem alabilir ve internetinizin verimliliğini güçlendirebilirsiniz.

Xbox One X Onarım Hizmeti

Firmamızın bünyesinde verdiği Xbox One X tamiri hizmeti ile cihazlarınızdaki sorunlar giderilerek hem onarım hem de bakım hizmeti verilmektedir. Ücretsiz sorun tespiti ile cihazlarınızdaki sorunlar tespit edildikten sonra gerekli çözüm yöntemleri geliştirilir ve cihazınıza sizin onayınız ile bu onarım ve bakım hizmeti verilir. Cihazlarınıza kendi cihazımız gibi özen ve dikkatle tamir hizmeti vermekteyiz. Firma olarak siz değerli müşterilerin memnuniyeti bizler için ve işimiz için en önde gelen hedefimizdir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!