+90 216 532 23 33

Yakınlık Kartı Erişim Sistemleri

Yakınlık kartı okuyucuları temassız akıllı kartlar veya fob anahtarları ile erişim izni alınan bir tür erişim kontrol sistemidir. Kullanıcı basit bir biçimde yakınlık artını elektronik yakınlık okuyucusuna sunar ve kartta yer alan şifrelenmiş rakamların tanımlanmasını sağlar.

Üsküdar Bilgisayar en uygun erişim kontrol teknolojileriyle çalışarak ticari müşterilerin maksimum güvenliğe sahip olması için çaba göstermektedir. Böylece işletmelerin daha iyi korumaya ve erişim kontrolüne sahip olması amaçlanmaktadır. Erişimin kısıtlanması gereken belirli hassas alanlar varsa bu bölgelere girişleri sınırlandırmak için erişim kontrol sistemlerinden faydalanmak gerekmektedir.

Yakınlık Kartı Okuyucusu Kurulumu

Yakınlık kart okuyucuları giderek popüler bir seçim haline gelmektedir. İşletme sahipleri her geçen gün daha fazla ek erişim kontrollerine ihtiyaç duymakta ve bu tür güvenlik çözümlerinden yararlanmaktadırlar. İşletmeni için en iyi erişim kontrol seçeneğinin ne olduğunu belirlemek adına size danışmanlık yapabiliriz. Tercihiniz yakınlık kart okuyucularından yana olursa hangi çözümün ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olabiliriz.

Üsküdar Bilgisayar, bankalar, devlet daireleri, ofisler, iş yerleri ve diğer ticari mekanlar için son derece yüksek kalitede yakınlık kartı erişim kontrol sistemleri tedarik etmekte ve kurulumlarını gerçekleştirebilmektedir. Yakınlık kart okuyucularında hatalar varsa bunları onarabilir veya değiştirebiliriz.

Müşterilerimize en iyi yakınlık kartı okuyucularını oluşturabilmek için sektörün en iyi markalarıyla çalışırız. HID, Honeywell ve KeyScan çalıştığımız bazı markalardır. Bu sistemler arasından dilediğinizi tercih ederek endüstriyel standartlara en iyi şekilde uyum sağlayabilirsiniz. Bu erişim kontrol sistemlerinin kullanımı ve entegrasyonu oldukça kolaydır.