+90 216 532 23 33

Erişim Kontrol Sistemleri

Belirli bir bölgenin güvenliğini ihmal etmeden insanların kolayca giriş çıkışını sağlamak ister misiniz? Erişim kontrol sistemleri bu soruya yanıtınız olacaktır. Bu sistemler sayesinde güvenliğinizi yükseltebilir ve aynı zamdan bir alana kimlerin girip giremeyeceğini belirleyebilirsiniz.

Kartlar, parmak izi okuyucuları ve yüz okuyucular gibi çeşitli kontrollü geçiş sistemleri klasik kilit ve anahtarlardan daha fazla avantaja sahiptirler. Yeni sistemler bir yöneticinin kapıları otomatik olarak kapatıp açmasına izin verebilmektedir. Buna ek olarak kimin nereye ve ne zaman gittiğini görebilmektedirler. Bu bilgiler güvenlik incelemeleri ve denetimleri sayısında yüksek değere sahip olan bilgilerdir.

Erişim Kontrol Sistemleri Danışmanlığı ve Kurulum

Üsküdar Bilgisayar her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak geçiş sistemlerini tasarlar ve kurulumlarını gerçekleştirir. Geçiş sistemleri açısından birbirinden farklı sistem önerimiz olabilmektedir:

  • Web tabanlı veya akıllı telefondan kontrol edilebilir bulut erişim kontrolü
  • Buton erişim kontrolü
  • Parmak izi gibi biyometrik erişim kontrolü
  • Kartlar veya bantlar gibi yakın erişim kontrolü
  • Girişlerde kullanılabilecek turnikeler ve kapılar

İşletmenizin veya binanızın erişim kontrolünü sağlamak adına size tasarım ve kurulum konusunda yardımcı olabiliriz. Bunu yaparken en önemli ve en güvenilir markalarla çalışmaya özen gösteririz.

Erişim Kontrolü Entegrasyonu

Erişim Kontrol Sistemleri (EKS), elektronik kilitler, interkom sistemleri, güvenlik video gözetim sistemleri, aydınlatma ve ısıtma ve soğutma sistemleri gibi fiziksel düzenin özelliklerini içeren kapsamlı bir güvenlik planına entegre edilebilir.  Kapsamlı ve sağlam bir sistem oluşturmak için erişim kontrol sistemini tüm diğer sistemlerle bütünleştirmenizi öneririz.

Erişim Kontrol Sistemlerinde Kurulumlarında Uzman Hizmet

Üsküdar Bilgisayar, devlet daireleri ve askeri tesisler, bankalar, oteller, üniversiteler ve okullar, hastaneler ve tıbbi klinikler, perakende satış mağazaları, ofis binaları ve diğer ticari ve kişisel konutlar gibi alanları korumak ve kontrol etmek için iyi tasarlanmış erişim çözümleri ve ziyaretçi yönetimi sağlayan profesyonel, bilgili, deneyimli ve eğitimli güvenlik sistemleri uzmanlarına sahiptir.

Kapılar, turnikeler, tuş takımı sistemleri, biyometri okuyucuları ve geleneksel kart erişimi dahil olmak üzere son teknoloji ürünü erişim kontrol sistemleri ve bileşenleri sunmaktayız. Hangi sistem seçeceğiniz amacınıza ve sahip olmak istediğiniz eşsiz güvenlik gereksinimlerinize bağlıdır.

Ticari binalar veya konut binaları için tek bir kapı erişim kontrolü veya ağ erişim kontrol sistemi arıyorsanız, ihtiyaçlarınıza tam olarak uyarlanmış bir sistem tasarlamak için bizimle iletişime geçmelisiniz.