+90 216 532 23 33

Fob Anahtarlı Erişim Kontrol Sistemleri

Üsküdar Bilgisayar erişim kontrolü ve anahtarsız giriş sistemlerinde sektörün liderleri arasında yer almaktadır. Binalar ve işletmeler için tek kapıdan karmaşık çoklu kapı sistemlerine kadar anahtarlı erişim kontrol sistemleri tasarlar ve kurarız. Sonuç olarak güvenliğin ve rahatlığın mükemmel kombinasyonunu elde ederek size daha güvenli ve tam kontrollü bir ortam sunabiliriz.

Fob Anahtarlı Sistemlerin Faydaları

Anahtarlı sistemlerin veya anahtar fob sistemleri, anahtarın yakın bir yere yerleştirilmesi biçimiyle çalışan elektronik erişim kontrol sistemidir. Anahtara izin verilmesi durumunda okuyucu kapıya bir sinyal gönderir ve kullanıcıya erişim yetkisi verilebilir.

Anahtar fob giriş sistemleri, çoklu sakinler, çalışanlar ve misafirler için daha kolay kullanım, daha fazla güvenlik ve daha fazla kontrol sunar. Anahtarlar kolayca değiştirilebilir veya yeniden programlanabilir. Üstelik tüm sistem anahtar fob ile çalışır!

Binalar İçin Anahtar Fob Sistemleri

Anahtar fob giriş sistemleri, emniyetli giriş kapıları, bireysel daireler, garajlar ve spor salonu ve havuz gibi bina içerisindeki erişimi sınırlı alanlar için kullanılabilir.

Anahtar fob erişim kontrol sistemleri, anahtarlara kıyasla maliyeti düşürür. Erişim için kullanılan fob kaybolduğunda veya çalındığında veya bir mülk sakini dışarıya çıktığında, fob devreden çıkartılabilir. Arızalanan fob kolaylıkla az maliyetle değiştirilebilir. Üsküdar Bilgisayar, binaların yönetimi ve sakinler için daha fazla güvenlik ve rahatlık sağlayan anahtar fob giriş sistemi kurulumu sunar.

İşletmeler İçin Anahtar Fob Sistemleri

Her işletme profesyonelce kurulmuş anahtar fob erişim kontrol sistemlerinden yararlanabilir. Bir yakınlık anahtar fob sistemi girişlere, güvenlik kapılarına, ofislere ve kısıtlı alanlara uygulanabilir. Bu sistem, kontrol ve güvenliği en üst düzeye çıkarmak için çalışanlara iş yerindeki yetkili alanlara girmeyi kolaylaştıran çok sayıda erişim seviyesi oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Bir anahtar fob giriş sistemi işletme sahibine çalışanlara ait fob anahtarlarını kolayca değiştirip yeniden programlaması konusunda yardımcı olur. Buna ek olarak, anahtar fob sistemleri geçici izinlerin oluşturulması ve işten atılan personelin ayrıcalıklarını kolayca ortadan kaldırma gibi bir dizi yeni kolaylık seviyesi sunmaktadır.

Anahtar Fob Sistemlerinin Tasarımı ve Kurulumu

Üsküdar Bilgisayar’ın erişim kontrol uzmanları, bina veya iş ihtiyaçlarınız için doğru sistemi tasarlamanız ve kullanmanız konusunda size yardımcı olacaktır. Özel ihtiyaçlarınızı anlamak ve verimli, güvenilir ve uygun maliyetli bir çözüm tasarlamak için ücretsiz bir danışma hizmeti sunmaktayız.