+90 216 532 23 33

Bulut ve Web Tabanlı Erişim Kontrol Sistemleri

Geleneksel erişim kontrol sistemleri mülkiyet yöneticileri için bir güvenlik nimetidir. Erişim kontrol sistemleri asansörler de dahil olmak üzere tüm kapılardan giriş ve çıkışları kontrol altına alırlar ve anahtarlara olan ihtiyacı ortadan kaldırırlar. Böylece bir binaya izinsiz girişlere yönelik problemleri ortadan kaldırabilmektedirler.

Bununla birlikte, bu sistemlerin etkin ve güvenli olduğu kanıtlanmış olsa bile mülk yöneticilerinin veya teknisyenlerin ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunu idare edebilmek aktif olarak görev almayı sürdürmelidirler. Binanın herhangi bir yerinde artık erişim kontrol sistemine ait bir kapıya ihtiyaç duymadığınız düşünün. Binanın içerisinde olmadan binadaki erişim kontrol sistemi üzerinde tam kontrole sahip olmak istemez miydiniz?

Tüm bunları akıllı telefonunuz, tablet bilgisayarınız veya normal bilgisayarınız sayesinde yerine getirebilirsiniz. Bu sayede zamandan, paradan ve çeşitli baş ağrıtıcı problemlerden geleneksel sistemlerin sunamadığı nitelikte tasarruflar sağlayabilirsiniz.

Üsküdar Bilgisayar, nerede olursanız olun, mülklerinizin üzerinde tam kontrol sahibi olmak için tasarlanmış bulut ve web tabanlı erişim kontrol sistemleri kullanmanıza gururlar yardımcı olabilir:

  • Kontrol odalarına, sabit bilgisayarlara, yazılımlara veya lisanslara artık gerek yok.
  • Tüm sistem veya erişim sorunlarının neredeyse %80’i binaya gitmeye gerek kalmadan uzaktan çözülebilmektedir.
  • Kullandığınız sistemin verileri günlük olarak yedeklenir. Olası sel, elektrik kesintisi veya arıza durumunda sisteminiz verileri geri yüklemeyi başarabilir.
  • Sisteminizde yaşadığınız problemlere karşı destek ekibimizden hizmet alabilirsiniz.

Maksimum Güvenlik İçin Üsküdar Bilgisayar’ı Seçin

Üsküdar Bilgisayar tarafından sunulan web tabanlı erişim kontrol sistemleri, size daha az para ve zaman harcatmak, bakım çalışmalarınızı kolaylaştırmak daha da kolaylaştıran ve yatırımlarınızın daha iyi korunmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Binanızın güvenliği parmaklarınızın ucunda olacaktır.