+90 216 532 23 33

Asansör Erişim Kontrolü ve Kamera Sistemleri

Üsküdar Bilgisayar, ticari binalar ve rezidans türü mülkler için asansör erişim kontrolü sistemleri ve güvenlik kamerası sistemleri kurulumu gerçekleştirebilmektedir. Asansör güvenlik çözümlerimiz sayesinde çalışanlarınızın ve mülk sakinlerinin güvenliğini yükseltebilirsiniz. Belirli alanlara giriş çıkışları sınırlandırarak onları illegal eylemlere ve izinsiz girişlere karşı koruyabilirsiniz.

Asansör Güvenlik Çözümleri

Her müşterinin farklı ihtiyaçları vardır, bu nedenle binanızın güvenliğini iyileştirmek için aşağıdakileri içeren tamamen kişiselleştirilmiş güvenlik çözümleri yelpazesi sunmayı tercih etmekteyiz:

  • Asansör erişimi için kart okuyucu
  • Asansör gözetimi için güvenlik kamerası sistemleri
  • Çağrı düğmesine erişimini kısıtlamak için biyometrik okuyucular
  • Yangın alarmı için düşmeler
  • Acil durum personeli ile iletişim kurmak için acil telefonlar
  • Merkezi panel üzerinden tam asansör erişim kontrolü

İhtiyacınız olan asansör güvenlik sistemi, ihtiyaçlarınıza ve binanın türüne bağlıdır. Bir apartman binası sakinleri için basit bir kart okuyucu erişim kontrol sistemi gerekmektedir. Hassas işletmelerin bulunduğu ticari binalarda belirli katlara erişim kısıtlamasına ve bununla birlikte daha fazla koruma sağlamak için CCTV’ye ihtiyaç olabilmektedir.

Asansör Güvenlik Sistemleri Nasıl Çalışır?

Asansör erişim kontrol sistemlerimiz basit veya karmaşık olabilecektir. Konut sakinlerine veya bina çalışanlarına sistemin kart okuyucularına karşılık gelen erişim erişim kartları verilerek doğru alanlara girişlerine izin verilebilmektedir.

Kullanılacak erişim kontrol sistemleri doğrultusunda belirli zamanlarda belirli katlara erişim kısıtlaması yapılabilmektedir. Bununla birlikte erişim kartlarına çeşitli seviyelerde izinlerin verilmesi veya reddedilmesi gerçekleştirilebilmektedir. Böylece tüm sistemin esnek veya güvenli olması sağlanmaktadır.

Asansör erişim kontrol sistemlerinin güvenliğini artırmak için asansör güvenlik kamerası sistemleri, biyometrikler, acil durum telefonları ve ihtiyaçlara yönelik daha farklı özellikler entegre edilebilmektedir. Sistemin tamamının merkezi paneli üzerinden kontrolü gerçekleştirilebilmektedir.

Güvenlik Danışmanlığı

Üsküdar Bilgisayar, asansör güvenlik sistemlerinini tasarımı ve kurulumunda uzman kişilerle çalışmaktadır. Asansör güvenlik çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak içi bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güvenlik uzmanlarımız size en uygun seçeneklerini sunacak ve size yardımcı olabilmek için benzer kurumlardan örnekler gösterebileceklerdir.