+90 216 532 23 33

Ağ Kablolama Hizmetleri

Üsküdar Bilgisayar şirketinizde veya ofisinizde cat 5e, cat 6, veri kabloları, ağ kabloları, fiber optik kablolar, düşük voltaj kabloları ve yapılandırılmış kablolar dahil olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz şekilde size kablolama hizmeti sunabilecektir.

İşletmeler ve perakende mağazalar, ticari mülkleri, eğitim tesisleri, otel ve misafirhane tesisleri, sağlık tesisleri ve daha pek çok şey noktada kablolama hizmetleri gerçekleştirdik. Tüm sektörlere profesyonel ses ve veri ağı kablolama hizmetleri sunma konusunda yeterli deneyime sahibiz. Müteahhitler, yönetim şirketleri, bilgi teknolojileri yöneticileri, mimarlar ve iç mimarlar gibi iş sahipleriyle çalışmaktayız.

Ekibimiz işlemin yapılacağı ortama ve gereksinimlere özgü fonksiyonel ve gelişmiş ağ sistemlerinin tasarımı, kurulumu, uygulanması ve servisinde uzmanlaşmıştır.

Kablolama Hizmetlerimiz

Sunduğumuz kablolama hizmetleri şu şekildedir:

  • Ağ ve Veri Kablolama – Fiber optik, cat 5e ve cat6 kablolarını kullanarak BT cihazları arasında sorunsuz iletişim ve entegrasyon sistemleri tasarlar ve yapılandırırız.
  • İletişim Kablolama – Ofiste sabit hat telefonlarının entegrasyonu için gereken kablolama hizmetini sunabiliriz.
  • Yapısal Kablolama – Ofis omurga bağlantıları için fiber optik, CAT5e ve CAT6e kablolarından faydalanarak endüstriyel olarak standartlaştırılmış düzenleri kullanıyoruz.
  • Sunucu Kabini Kablolama – Veri merkezi rafları etrafında dönen etiketli ve profesyonelce organize edilen kablolama ihtiyacınız için gerekli hizmetleri sunabiliriz.
  • Kablo Onarım Hizmetleri – Sorunların teşhisi ve onarımı ile mevcut kablolama sistemlerinin geliştirilmesini ve yükseltilmesini sağlayabiliriz.

Aşağıdakiler dahil olmak üzere pek çok farklı koşullara uygun olarak kablolama hizmetleri sunabiliriz:

  • Yeni Ofisler ve Mekanlar için Kablolama – Yeni bir ofisiniz varsa veya yeni bir yere taşınıyorsanız Üsküdar Bilgisayar şirketinizin ihtiyaçlarını değerlendirmeye alarak size mükemmel işlevsellik ve güvenilirlik sağlayan bir kablo ağı sistemi tasarımı sunabilecektir. Daha sonra, profesyonel ekibimiz ağ sisteminizi kuracak ve kablolama işlemini gerçekleştirecektir. Kablolama hizmetinden sonra hepsinin olması gerektiği gibi çalıştığından emin olunması için gerekli kontroller gerçekleştirilecektir.
  • İş Yerini Değiştirme – İşletmenizi yeni bir yere taşıyorsanız yapmanız gereken pek çok farklı işlem olacaktır. Üsküdar Bilgisayar kablo ve ağ altyapınızın sorumluluğunu alabilir, geçişinizi daha pürüzsüz hale getirebilecektir. Bunlara ek olarak, omurga ve ofis içi altyapıya ilişkim tüm kablolama ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturararak yeni ağ sistemlerinizi kurabiliriz.
  • Var Olan Altyapıyı Geliştirme – Üsküdar Bilgisayar, var olan kablolama altyapınızı işinize yansıyabilecek en az aksamayla değiştirebilir. Sizin için gerekli kontrolleri gerçekleştirebilir, onarım yapabilir ve mevcut sisteminizi dengeleyip en son teknolojiyi ve yüksek kaliteli ürünleri kullanarak altyapınızı geliştiririz.

CAT 5e kablolama, CAT 6 kablolama, fiber optik kablolama ve video kablolama gibi tüm ses ve veri ağı ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

Comments