Gaming Notebook Tamiri

Gaming notebook tamiri, oyun oynamanın da spor sayıldığı günümüzde oldukça arttı. Gelişen teknoloji ile oyun oynamak e-spor olarak sayılıyor ve oyun oynayan kişi sayısı da oldukça fazla. Bu nedenle oyunlar için özel bilgisayarlar üretildi. Tabii ki uzun süre kullanılan bu bilgisayarlarda sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Gaming Notebook Sorunları

Uzun yıllardır bu işin içinde olduğumuz için, pek çok uzman mühendisin oyun bilgisayarlarını ve özel yapım bilgisayarları tamir edemediğini fark ettik. Her nasılsa, herhangi bir sorun ortaya çıkarsa, sadece birkaç mühendis ve mağaza bunları düzeltebilir. Oyun bilgisayarlarını tamir etme, anakart değiştirme ve özel yapım bilgisayarları tamir etme konusunda tam bilgi ve uzmanlığa sahip bir mühendis bulmak kolay değil. Uzman bilgisayar onarım ve dizüstü bilgisayar onarım mühendislerimiz, Gaming notebook tamiri için eğitilmiştir.

Müşterilerimiz için birçok özel yapım bilgisayarın tamirini ve montajını yaptık. Bu alanda doğru araçlara, bilgilere ve yeteneğe sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Bize düzenli olarak gelen özel yapım ve oyun bilgisayarlarıyla ilgili farklı sorunların bir listesi var:

Oyun Bilgisayarı veya Dizüstü Bilgisayar aşağıdaki işaretleri gösterebilir:

  • Oyun oynarken FPS düşüyor
  • Oyun yükledikten sonra oyun bilgisayarı veya dizüstü bilgisayar çöküyor
  • PC çok yüksek bir özellik ama uyumlu oyun yüklemiyor
  • Ağ pingi çok yüksek
  • Ekran kararması
  • Oyun  oynarken dizüstü bilgisayar aşırı ısınıyor
  • Oyun bilgisayarı sebepsiz yere takılıyor ve donuyor
  • Başarısız SSD / HDD veya aşırı ısınma
  • Soğutma sistemi sıvısı bileşenlerin her yerinde
  • Yanık kokusu veya sıvı sızıntısı

En sevdiğiniz oyunun keyfini sorunsuz bir şekilde çıkarmak istiyorsanız, sorunu çok geç olmadan çözmeniz çok önemlidir. Bir sorunu geciktirmek ciddi sorunlara neden olabilir ve Gaming notebook tamiri de çok pahalı olabilir. Oyun dizüstü bilgisayarınızı garip davranmaya, kapanmaya, mavi ekran vermeye başladıysa nedenini anlamak önemlidir. Mümkün olduğunca erken kontrol ettirmek çok fazla güçlük ve para tasarrufu sağlayabilir.

Belirli oyunlara özgü aksaklıklar, görsel sorunlar veya yüksek özellikli oyun bilgisayarınızın hızını en aza indiren başka sorunlar olabilir. Tamir için en iyi oyun dizüstü bilgisayarı onarımını bulmak, tüm dizüstü bilgisayar uzmanları yüksek özellikli oyun bilgisayarlarıyla başa çıkamayacağından zor olabilir.

Özel Yapı Bilgisayar

Oyun oynamak için en iyi bilgisayar bileşenlerini kullanarak özel oyun bilgisayarları oluştururken  birçok kişinin maliyetten tasarruf etmek için temel hatalar yaptığına tanık olduk. PC soğutma sistemi, yarıiletken sürücü, grafik kartı  yapılandırması, SSD veya sürücülerin yanlış kurulduğunu gördük. Bir Gaming notebook tamiri uzmanı değilseniz, bunu yapmayın, istediğiniz sonuca ulaşamayabilirsiniz. Nispeten basit görünüyor, ancak bir oyun bilgisayarının montajı zor ve donanım bileşenlerinin çakışmasını önlemek için uygun bilgi gerektiriyor. Bir araya getirip çalışmasını sağlayabilirsiniz, ancak uzun vadede, doğru şekilde takılmazsa parçalar birbirine zarar verebilir.

Uzman çalışanlarımız sizin istediğiniz özellikler sahip oyun bilgisayarı oluşturabilir. Bunu tek başına yapmak zor, zahmetli ve daha maliyetli olabilir. Özel bir bilgisayar oluşturmak için uzmanından yardım almak sizin için doğru karar olabilir. Uzman çalışanlarımız ile ücretsiz bir görüşme ayarlayabilir ve ne istediğinizden bahsedebilirsiniz.

Çalışanlarımı, eğer siz de onay verirseniz kısa sürede tamir ya da yapım işlemine başlayacaktır. Eğer tamir için bize başvurduysanız size tamir hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. Ayrıca tamir bittikten sonra size ulaşacağız ve eğer isterseniz bilgisayarınızı ücretsiz teslimat ile size teslim edeceğiz.

Bize bilgisayar yapımı için başvurduysanız bu işlem biraz uzun sürebilir. Çünkü bilgisayar toplamak fazlasıyla parça ve emek gerektirir. İstediğiniz bilgisayar bittikten sonra size haber vereceğiz. Eğer isterseniz ücretsiz kurulum ile evinize bilgisayarınızı kurabiliriz.

Open chat
Bize WhatsApp'ten ulaşın!