+90 216 532 23 33

Üsküdar Notebook Anakart Tamiri

Üsküdar notebook anakart tamiri firmamıza oluşan teknik sorunlarda, uygun çözüm almak üzere her zaman başvuru yapabilirsiniz.

Bilgisayar Isınması Ve Anakart Arızası


Notebook ısınmasına bağlı olarak anakart bozulması görülebilir. Aşırı sıcaklık nedeniyle zarar gören anakart, notebookun çalışmasını engeller. Teknik açıdan bazı belirtilerle de kendini gösteren bu durumu farklı yöntemlerle tamir etmek mümkündür. Ekibimiz yapılan tamir işlemlerini başarılı şekilde bitirerek keyifle kullanıma devam etmenizi sağlar.

Anakart Arızasını Anlama Yolları Neler?


Bilgisayarınızda üsküdar notebook anakart tamiri gerektiren durumları anlamak için bazı durumları takip edebilirsiniz. Açma kapama tuşuna basıldığında elektrik gelmemesi, elektrik gelse de görüntü gelmemesi en yaygın belirtilerdir. Notebook birden kapanıyorsa, kendi kendine siz bir şey yapmadığınız halde reset atıyorsa anakart arızası olması yüksek ihtimaldir. Bazı durumlarda bilgisayarı açıp kapatırken bir anda donma sorunu ile de karşılaşabilirsiniz. Anakart sorunu olup olmadığını net şekilde anlamak için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Anakart Tamiri Ne Kadar Sürer?

Anakart yanması tamir edilemeyecek durumdaysa değişim gerektirir. Tamir edilebilir durum ile parça değişimlerinde duruma göre değişen bir süreç işleyecektir. Parça değişimi için genelde orijinal parçayı almak üzere marka ve modele en uygun seçenekler araştırılır ve temin edilir. Var olan anakartın takılması kısa sürer, fakat başka yerden getirme durumunda uzayabilen bir durum vardır. Anakart tamir edilebilir haldeyse de sorun çeşidi doğrultusunda ekibimiz başvuru yapacaktır.

Anakart Tamir Fiyatları


Notebook, masa üstü bilgisayar, laptop gibi cihazların tamirini yaptırmak üzere başvuru yapabilirsiniz. Tamir fiyatlarında ne tür işlemler yapıldığı ile cihaz özellikleri doğrultusunda fiyat belirlenmektedir.

Yedek Parça Fiyatları


Üsküdar notebook anakart tamiri yapılırken yedek parça gerektiğinde genel elektronik sektöründeki gelişmeler fiyatları etkilemektedir. Çoğu elektronik malzeme yurt dışından ülkeye getirildiği için fiyatlar dolar kurundan da etkilenmektedir. Yedek parça alımı yapılırken müşterilerimize en uygun mağazalardan orijinal veya orijinale en yakın parçaları temin ediyoruz. Kullanılırken sorun çıkarmayacak ürünlerde orijinale yakın seçenekler de değerlendirilebilir. Yerli üretim elektronik sektörü canlandığında fiyatlarda uygunluk da gözle görülür şekilde artar. Firmamıza fiyat ve tüm tamir işlemlerinde mesai saatleri içerisinde başvuru yapabilirsiniz.

Comments