+90 216 532 23 33

Üsküdar Laptop Format Atma

Üsküdar laptop format atma firmamızda bilgisayar çözümlerini kolay ve hızlı şekilde elde edebilirsiniz. Ekibimiz tecrübeli çalışmalar sunar.

İş Yeri Laptop Format


İş yerlerinde bilgisayarların varlığı işleyişin devam edebilmesi adına kritik bir konudur. Laptop üzerinde muhasebe programları, çeşitli görsel düzenleme yapılan uygulamalar, geçmiş dönemlere ait bilgiler vs. bulunabilir. Bu bilgiler, çöken bilgisayarınızla beraber kaybolabilir. Format atılırken kurtarma işlemi yapılabilir, ancak bu her zaman mümkün olmayabilir. Format atıldığı esnada bilgisayarın diğer kısımları da zarar görmüşse genelde kurtarma zor bir hal alır. Bu durumla alakalı olarak müşterilerimize önemli bilgileri bilgisayar dışı harici bir cihaz ile saklamaları gerektiğini söylemekteyiz. Bu tür önlemler çok önemli bilgileri korumak açısından kritik bir konudur.


Bilgi kurtarma dışında bilgisayarınızın iç sistemlerine zarar gelmesini engelleyen bir kullanım anlayışı benimsemelisiniz. Güç kaybı, uzun süre temizlememek, kapasitesi dışında bir yükleme yapılması, virüslü olabilecek verilerin bilgisayara girmesini engelleyecek çözümler bulmalısınız. Konuyla alakalı üsküdar laptop format atma firmamız da bilgilendirme verebilir. Sorularınızı tarafımıza iletebilirsiniz.

Laptop Zararlı Yazılıma Karşı Nasıl Korunur?


En temelde bilgisayara yüklenen Defender, Microsoft Security gibi yazılımlar koruma için yeterlidir. Fakat özel dosyaları ayrıca şifreleyerek iç kullanıcılara karşı koruyabilirsiniz. Bunun dışında dosya indirdiğiniz kaynakların güvenli olmasına dikkat etmek gerekir. Aynı şekilde belirsiz sitelerden alışveriş yaparken de bir kere daha düşünmelisiniz. Zararlı yazılımlar kabul ettiğiniz, indirdiğiniz verilerle bilgisayara bulaşabilir ve bilgisayarınızı çökertebilir.

Laptop Format Atma Ne Kadar Sürer?


Bilgisayar durumuna göre değişen şekilde format atmak birkaç saati bulabilir. Yoğunluk olduğunda bu süre size de bilgi verilerek uzayabilir. Ekibimiz olabilecek en hızlı süre içerisinde işlemleri tamamlar ve size bilgi verir.

Format Atma Ücretleri


Üsküdar laptop format atmak ücretleri hakkında bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınızda tek format lazımsa belirli bir fiyat vardır. Parça değişimi gerekiyorsa yedek parça ile fiyatta değişim olmaktadır. Tüm işlemlerin bilgisayara göre değişken bir etkisi bulunmakla beraber parça değişimlerinde genel piyasa durumu da önemlidir. Elektronik piyasası dolar kuru ile de alakalı işlemektedir.

Comments