Bilgisayar Yükseltme Hizmeti

Bilgisayar yükseltme hizmeti, daha çok eski üretim olan bilgisayarlara sunduğumuz bir hizmettir. Gelişen teknoloji ile bilgisayarların yapısı ve de kullanım alanları oldukça değişti. Bu durumda eskiden üretilen bilgisayarlar günümüz teknolojisinden uzak kaldı. Sizlere sunduğumuz uygun maliyetli yükseltme hizmetleri ile yeni bir bilgisayar almadan, tüm işlemlerinizi halledebileceğiniz bir cihaza sahip olabilirsiniz.

Bilgisayar Yükseltme Hizmeti

Sizlere sunduğumuz bilgisayar yükseltme hizmeti, herhangi bir bilgisayarı veya dizüstü bilgisayarı eski ihtişamına geri getirebilir. Herhangi bir bilgisayar yükseltilebilir ve önemsiz yığından kurtulabilir. Katı hal sabit sürücü eklemek, belleği en üst düzeye çıkarmak ve termal soğutma sistemlerine bakım yapmak, bilgisayarınızı ikinci bir yaşam için geri getirmek için kullanabileceğimiz birçok püf noktası arasındadır. Genellikle, bilgisayarınızı yeni bir bilgisayarın maliyetinden çok daha düşük bir maliyetle yükseltmek daha ekonomiktir.

Gelişen teknolojinin gerisinde kalan bilgisayarlar küçük bilgisayar yükseltme hizmeti işlemleri sayesinde yeni gibi olur. Bu işlemler ile 5-6 yıl önce üretilen bir cihazla son teknoloji oyunları bile oynayabilirsiniz.

Bellek RAM Yükseltmesi

Bilgisayar belleği yükseltme hizmeti, bilgisayarınızın belleğini (RAM) yükseltmek, genel hızı ve sistem performansını artırmanın en iyi yollarından biridir. Çoğu mağazadan satın alınan bilgisayar, daha fazla RAM veya bellek eklenerek daha hızlı hale getirilebilir. Bilgisayarınızı veya dizüstü bilgisayarınızı değerlendiriyor ve sistem özelliklerine göre bir öneride bulunuyoruz. Bilgisayarınızdaki belleğin yüklenmesini ve test edilmesini içerir. Bu yükseltme genellikle yalnızca birkaç dakika sürer ve çok uygun maliyetlidir. Mevcut sisteminizde 4 GB veya daha az varsa, RAM’inizi yükseltmeyi ciddi olarak düşünmelisiniz.

Bir RAM yükseltmesi veya bellek yükseltmesi, hemen hemen tüm bilgisayar veya dizüstü bilgisayarları hızlandıracaktır. Bilgisayar yükseltme hizmeti ile buna kolayca sahip olabilirsiniz.

İşletim Sistemi Yükseltmesi

Bilgisayar işletim sistemi yükseltme hizmeti, genellikle daha eski bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayar, bilgisayarın işletim sistemini yükselterek ikinci bir ömre sahip olabilir. Teknolojimiz ayrıca sistemi mevcut yamalarla yapılandıracak ve güncelleyecektir. Ayrıca işletim sisteminizi bilgi işlem gereksinimlerinize uyacak şekilde optimize ediyoruz.

Mevcut bilgisayar yükseltme hizmeti:

 • Sabit Disk Silme
 • Veri Yedekleme ve Veri Aktarımı
 • İşletim sistemi işletim sistemi güncellemesi ve yapılandırması
 • Yazılımın kurulumu ve konfigürasyonu
 • Giriş ve Oryantasyon
 • Mevcut güvenlik yamalarını güncelleyin  

Çevresel Aygıt ve Bilgisayar Bileşeni Yükseltmeleri
Bilgisayar yükseltme hizmeti birçok uzmanlık alanımızdan biridir. Bilgisayar ve dizüstü bilgisayar eklentilerinin aygıtlara yüklenmesi, bilgisayarınız için sonsuz yükseltme seçenekleri sunabilir. Bilgisayar yükseltme hizmetlerimiz, ses kartları, yazıcılar, tarayıcılar ve oyun video kartları gibi cihazların kurulumunu ve kurulumunu içerir. Dahili ve harici bilgisayar parçaları ve cihazlarının kurulumunu sunuyoruz. Hatta yeni ekipmanınız için size bir oryantasyon bile vereceğiz.

Mevcut Hizmetler:

 • CPU işlemci Yükseltmeleri
 • Sabit Sürücü yükseltmesi
 • Katı Hal Sabit Sürücü yükseltmesi
 • RAM, Bellek yükseltmeleri
 • Blu-ray, DVD, Yazıcı sürücü yükseltmeleri
 • USB, Firewire, yıldırım yükseltmeleri
 • PCI, PCI-e, ek kart yükseltmeleri
 • Ses kartı, ses giriş/çıkış yükseltmeleri  

Grafik Kartı Yükseltmesi
Ekran kartı yükseltme hizmeti, bilgisayar yükseltme hizmeti seçeneklerimizden biridir. Bu harika yeni oyunu oynamak mı istiyorsunuz? Bilgisayarınıza bir göz atabilir ve her bütçeye uygun bir ekran kartı yükseltmesi için kişiselleştirilmiş önerilerde bulunabiliriz. Bilgisayar grafik kartları kalite ve fiyat bakımından farklılık gösterir, doğru ekran kartını seçmenize, ardından kurmanıza, yapılandırmanıza ve test etmenize yardımcı olabiliriz. Bazen en pahalı ekran kartı oyun sisteminiz için doğru seçim olmayabilir. Paranızın karşılığını en iyi şekilde almanıza yardımcı olabiliriz.  

SSD “Katı Hal Sürücüsü” Yükseltmesi

Bilgisayar SSD yükseltme hizmeti. Bilgisayarınızın sabit sürücüsünü yükseltmek, genel hızı ve sistem performansını artırmanın en iyi yoludur. 2016’dan önce yapılan çoğu bilgisayar, bilgisayarınızın sabit diskini katı durum sürücüsüne yükseltmeyi ekleyerek çok daha hızlı çalışacak hale getirilebilir. Bilgisayarınızı veya dizüstü bilgisayarınızı değerlendiriyor ve depolama ve performans ihtiyaçlarınıza göre bir öneride bulunuyoruz. Genellikle eski sabit sürücünüzü yeni bir SSD’ye kopyalayabiliriz, bu da tüm verilerinize ve programlarınıza dokunulmadan kalacağı anlamına gelir. 

Bilgisayarınızın her özelliği, oyunların daha hızlı yüklenmesini, web sitelerinin daha hızlı açılmasını, dosya aktarımının çok daha hızlı olmasını ve hatta bilgisayarınız çok daha hızlı açılıp kapanmasını sağlayacaktır. Sunduğumuz SSD bilgisayar yükseltme hizmeti, bilgisayarınıza yeni SSD’nin kurulumunu, yapılandırmasını ve test edilmesini içerir. 

Bilgisayarınızın sabit diskini bir SSD “Katı Hal Sürücüsüne” yükseltmek, bilgisayarınızı, bilgisayarınızın şu anda kullanmakta olduğu eski sabit disk sürücüsünden yaklaşık 30 kat daha hızlı hale getirebilir.

SSD’ye yükseltmenin faydaları:

 • Süper hızlı başlatma, hızlı yükleme, hızlı aktarım
 • Soğuk ve sessiz bir bilgisayar
 • Dayanıklılık
 • Performansta artış
 • Daha az bekleme ve daha az yükleme

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgisayar yükseltme hizmeti ile ilgili müşterilerimizden sık sık soru alıyoruz. Bu sorular herkesin merak ettiği ve genel sorulardır. Bu nedenle bunları sizin için derledik:

Bilgisayarımı yükseltmeye değer mi yoksa yeni bir tane mi almalıyım?

Bu soruyu cevaplamak kolay değil. Yükseltmenin toplam maliyeti yeni bir satın alma işleminin yarısından fazla değilse, PC’nizi veya dizüstü bilgisayarınızı yükseltmenizi öneririz. Bilgisayarınızın hızını artırmanın en kolay yolu, SSD diske yükseltmek ve RAM’i artırmaktır. Ama aynı zamanda işletim sisteminin yükseltilmesi, genellikle bilgisayar veya program başlatılırken önemli bir hız kazanımı sağlar. 

Uzman teknisyenlerimiz, PC’nizi veya Mac’inizi yükseltmenin hala faydalı olup olmadığına veya yeni bir satın almanın daha anlamlı olup olmayacağına karar vermenize yardımcı olabilir.

Grafik kartımı yükseltmek için ne kadar ödemem gerekiyor? 

Gerçekten hangi özelliklere sahip olmak istediğinize bağlıdır. Cihaz model numaranız ve kullanmak istediğiniz özelliklerle birlikte bize ulaşın, sizi bilgilendirelim.

Sabit disk sürücümü yarıiletken sürücüye yükseltebilir miyim?

Evet, SATA tabanlı Sabit disk sürücünüzü SATA tabanlı Katı hal sürücüsü ile değiştirebilirsiniz.

Yükseltebileceğim maksimum RAM nedir?

Bilgisayarınızın desteklediği maksimum RAM’i bulmak için model numaranızı kontrol etmeliyiz. Lütfen bize danışırken model numaranızı hazır bulundurun. Çoğu dizüstü bilgisayarın arkasında bulunur.

Sabit sürücümü yükseltebilir miyim?

Evet, eski sabit sürücünüzü yenisine kopyalayarak bunu kolayca yapabilirsiniz. Sadece depolamayı yükseltmek istiyorsanız, SATA’dan USB’ye dönüştürerek başka bir sabit disk kullanabilir ve tak ve çalıştır depolama aygıtı olarak kullanabilirsiniz.

Oyun oynarken bilgisayarım kapanıyor, nasıl düzeltebilirim?

Çoğunlukla bu sorun, düşük grafik belleği veya bozuk grafik kartı nedeniyle ortaya çıkar. Bu sorunu gidermek için grafik kartınızı yükseltmemiz veya değiştirmemiz gerekebilir. Cihaz detaylarınızla bize ulaşın, size hemen yardımcı olalım.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!